Skocz do zawartości

Paweleqqk324

Użytkownicy
 • Postów

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Paweleqqk324 Osiągnięcia

Chicken

Chicken (1/13)

0

Reputacja

 1. No to możecie podać rozwiązanie zaawansowane . :thumbsup:
 2. I tak mi nie pójdzie :lol2:
 3. no przecież tak mam ._. A nie, już nie wiem jak mam ._.
 4. Witam. Robię grę top down. Jeszcze nie dawno bawiłem się ze zmienną alive, ale to nie poskutkowało bo po strzeleniu zombie znikało. Postanowiłem usunąć, ale dalej znika, zamiast zmieniać skin w martwego. W obiekcie zombie w kolizji z pociskiem kod na przemianę grafiki - obi_zombie.sprite_index = obi_zombie2; @Edit, dobra, naprawione, ale mam drugi problem, otóż po zmianie grafiki martwy zombie nadal chodzi, i kieruje się w moją stronę, jak zrobić żeby nie miał ruchu? W ogóle jak zrobić żeby już martwego zombie nie tyczyły się te same warunki, bo teraz TYLKO skin mu się zmienia, a nadal jeśli na niego wejdę zamieniam się w martwego.. Mogę podesłać projekt.
 5. O, przełożyłem do step ( jednak ) i działa, dzięki :P
 6. Jednak żeby pociski wystrzeliwywały muszę nacisnąć lpm i czekać 2 sekundy, czyli opóźnienia. :<
 7. if(cooldown=0 and mouse_check(mb_left)) ^ at position 19: Unknown function or script: mouse_check Error :< @Edit: Nawet jak edytowałem do mouse_check_button to wyskakiwał mi error z "cooldown", że nie zna takiego polecenia ;d
 8. Hej, mam pytanie ! Otóż - na strzelanie mam kod taki : a=instance_create(x,y, obiekt_pocisk) a.direction=direction a.speed=5 Jak zrobić Z TYM KODEM przerwę, żeby pistolet nie strzelał 20493204 kulek na sekundę trzymając LPM? :D Czekam na odpowiedź, dzięki!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...