Skocz do zawartości

Logical Pack 1 - 101 etapów mózgosieczki


skell

Rekomendowane odpowiedzi

Logical Pack 1 [czyli paczka logiczna numer jeden][/u]- to zestw dwóch, mózgosiecznych gier logicznych.

 

Pierwsza z nich to Toggler - na polu którym klikniesz myszką oraz wokół w osi ortogonalnej (To jest nieukośnej) następuje zamiana pierścieni - jeżeli na polu stał pierwścien to zniknie, a jeżęli go nie było to się pojawi. Celem gry jest oczywiście usunięcie wszystkich pierścieni z etapu, na co mamy nałożony limit kliknięć :D.

Druga to Carder - na polu kłądiemy karte. Numer karty rośnie, gdy w ortogonalnie sąsiadującym polu zostanie położona następna karta. Kiedy karta przebije liczbe 4 to wraca do 1. Nalży co do joty skopiować kształt kart wyświetlany poniżej.

 

Tytuł: Paczka Logiczna 1

Wersja: 1.00

Rozmiar pliku: 3.50mb

Typ: 2xLogiczna gra

Język: Angielski

Stworzone w: Game Maker 6.1

Wymagania: DirectX 9.0, Windows

Zmiana rozdzielczości: Nie

Zapisy: Kody

System żyć: Brak

Multiplayer: Nie

Pełny Ekran: Nie, okno 400x400/400x800

 

Osobom niezaznajomionym z językiem angielskim polecam przeczytania infa tutaj, a osobom znającym polecam przeczytanie infa w grze:

System kodów:

Po pokonaniu etapu do Clipboardu kopiowany jest kod, oraz do zewnętrznego pliku.

W grze używa się tylko myszki. Reszty można się domyślić :D

 

Kilka Screenów na zachętę:

lp_sc1_thumb.JPGlp_sc2_thumb.JPGlp_sc3_thumb.JPGlp_sc4_thumb.JPGlp_sc5_thumb.JPGlp_sc6_thumb.JPG

 

To COŚ, bez czego obejść się nie można:

DOWNLOAD!

 

Dziękuje za uwage i życzę dobrej zabawy!

 

"Keep going"

-Maurycy

 

Ps. Creditsy? Wszystko ja sam :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Solidnie wykonane gierki, ale nie podoba mi się, że zablokowałeś klawisz ESC przed wyjściem z gry. Osobiście bardziej do gustu przypadła mi gra z cyframi, ponieważ ta z kółkami znudziła mi się na 5 levelu, gdyż trochę przesadziłeś ze skalowalnością plansz. Masz potencjał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solidnie wykonane gierki, ale nie podoba mi się, że zablokowałeś klawisz ESC przed wyjściem z gry. Osobiście bardziej do gustu przypadła mi gra z cyframi, ponieważ ta z kółkami znudziła mi się na 5 levelu, gdyż trochę przesadziłeś ze skalowalnością plansz. Masz potencjał. :)

 

Klawisz jest zablokowany, bo ja jestem przyzwyczajony że escape wyświetla mi menu z którego można odrazu przejść z powrotem do gry....

A jak w wielu grach GM'owych wcisnę escape odruchowo, to mnie wywala z gry to wtedy jestem co najmniej niezadowolony... Szczególnie gdy gra fajna i mam dużo do odrobienia :P.

 

A pozatym escape nie jest zablokowany. Trzeba go tylko potrójnie wciskać :P.

 

Te kółka na początku są banalne... Polecam ci dojść do 28 etapu - mordownia się zaczyna :P

Już ci daje password...

Hmm, tu nie ma secret tagu?

No, to masz:

GOOD_MOOD?

 

A i dziękuje bardzo :).

 

-Maurycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zawsze do usług ^^.

 

Swoją drogą, malutki update - Podobno jakiś problem był z systemem passwordów dla Cardera, nie wiem, znalazłem po prostu plik z dobrze działającą wersją, to przy okazji poprawiłem adsy w grze, tj. www.mauft.com zamiast www.m-z.yoyo.pl ^^

 

No nic, tak czy inaczej miłej zabawy ;).

 

-Maurycy Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...