Skocz do zawartości

Vesper


CTRL

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Vesper

 

Gatunek: Program

 

Opis: Vesper jest programem umożliwiającym odpalanie gier. Nie myślcie, nie jest to hack... Przypomina troszke Steam.

Po rejestracji, (wpisaniu loginu, hasła oraz Ves-key'a [taki kod aktywacyjny] logujemy sie na swoje konto i gramy w moje gry.

Program bardziej do zabawy, jako nauka dla mnie. Nie chodziło o to abyście za darmo grali w moje gry i ''boshe ^^''.

Wydana została wersja 1.0 Beta, ale nie opublikuje jej. udało mi sie zlikwidowac buga który mnie bardzo wku***ał. (ale to dzisiaj)

Kod rejestracyjny do pozyskania na mailu. (tata ma mi zrobić maila płatnego bez spamu na jego domene :jezor: )

Chciałbym troszke zarobić na moich grach*

już teraz są 2 ukryte przyciski :twisted:

 

 

Autorzy:

Programowanie:
CTRL, w GML'u

Fabuła:
BRAK (chyba że...) Program może mieć fabułe: CTRL

Grafika:
tło z mojej strony**; CTRL

Muzyka:
BRAK

Screeny:

zaraz, wy sobie przeczytajcie a ja wsadze na neta (o leci reklama "tambyłam" :thumbsup: ) już mam:

vesperscreen.png

 

Informacje dodatkowe, czyli takie PS'y itp'sy, czyli w nawiasie i na marginesie, no i w cudzysłowie:

*Kto może

wie jak zrobić coś takiego: Wyślij sms pod numer 7845 o treści vesper, aby otrzymać kod.

czy to dostępne dla szarych obywateli i za jaką "kwote".

 

**kliknij!

 

 

Wszelka pomoc wskazana! na PW lub na maila.

 

kontakt:

mail:ctrl@cezary.pl

 

a teraz:

1% zysku ze sprzedaży Ves-keyów dostanie Wojtax (za pamiętną tak wielce nazwę: Vesper)

[/size]1% zysku ze sprzedaży Ves-keyów zostanie przekazany na cele dobroczynne. (dla biednych dzieci w Sudanie)

1% zysku ze sprzedaży Ves-keyów dostanie moja mama i tata (za wspieranie mnie duchowo)

97% zysku należy się mi :P (za całokształt)

 

Wszystko może się zmienić.

6 editów z poprawkami

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padłeś? Powstań! Vesper!

nie ma sie z czego śmiać.

jak zobaczyłeś Steam'a też padłeś? miałeś powerade?

po prostu nigdy nie miałem 'dobrych' argumentów <_<

 

zobaczyłem edita:

dlaczego? gra była cool :unsure:

aaa zakapowałem :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Kto moze wie jak zrobić coś takiego: Wyślij sms pod numer 7845 o treści vesper, aby otrzymać kod.

czy to dostępne dla szarych obywateli i za jaką "kwote".

 

Muszę cię zmartwić niestety :(. Jeżeli tka zrobisz to masz na 1000000% że nikt nie będzie grał w twoje gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes: to nazwa robocza nierobie! Wojna o sprawiedliwość

fuj to ja mówie na flaki!

(i nie pier*** mi tu ze je lubisz! nie każdy lubi...)

 

@UP:

tylko pytam ^^ pomyśle o tym później. jak powiedzieliście, (chyba ty) jak bedzie tych gier 100 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę cię zmartwić niestety sad.gif. Jeżeli tka zrobisz to masz na 1000000% że nikt nie będzie grał w twoje gry.

jeżeli gra jest dobra, to nie poskąpiłbym tych kilku złotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem ci!

kto mnie zraportował?

z *.ini troche popsułem bo nie działa, a w wysyłaniu na serwer jestem greenhorn (zielony rożek), więc mi pomożesz.

tzn: troche wiem jak to zrobić ale nie wiem od czego zacząć...

 

@up

dziękuję uprzejmie. :thumbsup:

myślałem o 2zł + VAT

mało?

ja dopiero jestem minor user xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Marzenia młodego człowieka jarającego się systemem działania steam'u nie zawsze prowadzą do dobrych rozwiązań. Rób gry, a nie bezsensowne platformy. Poza tym, domagam się bycia w creditsach. : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX :P

 

już mówiłem... Nigdy nie miałem dobrych "argumentów", ani dobrych czcionek. doradźcie coś bo napis wygląda jak pryszczata baba jaga! (tak troche)

 

Co do gry... robie. i to nie byle co. (tak postanowiłem) przestawie sie z murków na titlesy i walne murki 16x16. tak bedzie dobrze. fajne top down bedzie.

 

Też możecie pomóc... grafika dźwięk... (dźwięk najbardziej) bedą kredki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty świno! (avatar) - nie no, żartuje!

 

Mnie nie bawią za bardzo takie 'martwe psy'. Moja mama mogłaby się zgorszyć!

ale jakieś domki czy coś w ciemnej atmosferze przydałyby się.

To ma być 'MROCZNE' :P

 

ja już nie pisze, spadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Pobrałem programik i chciałbym cię pochwalić bo jest to nawet dobry pomyśł ale niestety nie moge ... pomysł może dobry ale wykonanie tragiczne :(

 

Odpaliłem pogramik i są 4 guziczki pomoc-niedziała, zaloguj- coś tam wyskakuje lecz nie mam konta to klikam anuluj i wywala error... wyloguj- nie wime po co jak nie jestem zalogowany ;/ i ostatnie Zarejstruj- klikam i co? wiadomość ze zły Ves'key... gdzie jeszcze nić nie wpisywałem, ale dobra jeszcze pare razy poklikałem po guziczkach i można powiedzieć że za prawie każdym razem wywalało mi coś innego (errory, komunikaty ze coś nie tak xD). Więc podsumowująć lipa ;/

 

 

Zacznij od czegoś prostego np. tetris, jakiś arkanoid, platformówke? jak chcesz programy to może kalkulator ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto wam kazał pobierac?

jest to starsza wersja w której jest mniej funkcji i bug 'zly ves-key'.

juz jest zlikwidowany, lecz go nie zobaczycie, chyba ze wlamcie sie na mojego kompa i przeczeszcie dysk twardy. jak cos to na pulpicie.

:P

nie wiem czemu, tylko raz pokazywał sie ten bug.

a, dziekuje ze chwalicie moj projekt...

a, 5% z kupowan vesperu? u/a ? z miłą chęcią, lecz za duże zasługi. 1% przekazac musze na cele dobroczynne...

1% dla Wojtaxa za nazwe... no, 2% ;p

to po kilka groszy dostaniecie... :mellow:

 

P.S.: Jak się coś nie podoba, albo poczekajcie na pełną wersje, albo nie piszcie.

Jak sie podoba, to napiszcie co zmienic itp., ale nie ironicznie. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...