Skocz do zawartości

DDNP


Arkarius

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: DDNP

 

Gatunek: platformówka

 

Opis: W grze generalnie chodzi o to, zeby przejsc plansze (w prawo!) nie dotykajac scian, ani przeszkod. W menu wybieramy sobie kolor naszego 'bohatera'.

Sa dostepne 3 poziomy trudnosci, na najtrudniejszym mamy zroznicowana sile wyskoku, napisana jest ona pod punktami i zmienia sie co wyskok (mierzone w vspeed).

Steruje sie strzalkami.

Jest to moja pierwsza gra.

 

Download:

Wielkość: 3 mb

Link: Kliknij mnie

 

Autorzy:

Ja + lekka pomoc ze strony Sausa :P

Programowanie: Arkarius

Grafika: Arkarius/Saus

Screeny:

Screen 1 Screen 2 Screen 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągam- ocenę dam w EDICIE. Jak po screenach to fajnie wygląda.

EDIT:

Gra nawet dosyć fajna, miło się gra. Tylko jedno- nie wiem czy to błąd, ale nie zawsze dodaje highscore

Jak na pierwszą grę, to dałbym 5, ale z racji tego, że pomagał ci Saus będzie tylko 3 :(

Ale to i tak chyba dobra ocena :)

 

Po pierwsze uzasadnienie Twojej oceny jest głupie, po drugie pisanie posta o treści "ściągam, ocenę dam w edicie" jest równie głupie. Ściągniesz, to napisz posta, a niestety regulamin mówi:

Nie pisz bzdurnych postów, które nie wnoszą nic nowego do tematu lub nie mają nawet jednego rozbudowanego zdania.

Dostajesz ostrzeżenie!

gnysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa gra grafika nawet ładna, menu ciekawe, ogólnie fajnie się gra.

 

Plusy:

+grafika

+menu

+grywalność

Minusy:

-Muzyka(a właściwie jej brak)

-Kulka bohaterem

Jak byś zrobił to sam to byłoby 5/5 z pomocą seus'a(nie wiem w jakim stopniu ci pomógł), ale daje 4/5 (też dobra ocena jak na 1st game)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z was frajerzy >.>" Co z tego że pomagał mu saus.. pomoc to tylko pomoc.. Ocenia się grę a nie autora czy to ile i jacy ludzie ją robili >..>"!! Po za tym nie ocenia się też czy to pierwsza gra czy druga czy może 11111 z kolei.. nie ważne która ważne czy jest dobra... i w sumie to wasze ocenianie jest żenujące... ot co.

 

"-" za to że steruję się kulką? niby dlaczego..

 

Wkurza mnie trochę to że te wybieranie kolorów jest w menu ^^" Po za tym cała grafika tego menu opiera się na ozdobnej czcionce.. więcej zastrzeżeń myślę że nie mam... 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...