Skocz do zawartości

Teletubbies Killer


Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam robić nową grę. (tak, tak, już 10554684135251532 razy zaczynam jakąś grę i dupa) Zwie się Teletubbies Killer i jak sama nazwa wskazuje polega na mordowaniu teletubisiów. Ale to nie będzie zwykła strzelawka. Będzie można rozwijać naszą postać (Będzie ich 5, ale cheatem podanym na końcu gry będze można dobrać się do 5 innych postaci). Będzie to wyglądało tak: najpierw wybiera sie gostka, potem sie bawimy odrobinke atrybutami postaci (celność, szybkość, szybkość strzelania, prędkość przeładowywania itp.) i wybieramy tryb gry: Kiddy-Potrojone Atrybuty i teletubisie nie umieją strzelać, Easy-Podwojone atrybuty, Normal-Normalna gra, Hard-Dwukrotnie zmniejszone atrybuty, Hardcore-Potrójnie zmniejszone atrybuty, Satanic-Poczwórnie zmniejszone atrybuty i na dodatek jesteś kaleką (zaćma, kontuzja nogi, kontuzja ręki czy debilizm-Debilizm jest najgorszy bo postać się nie rozwija!) :P A w grze można np. chować się za skrzyniami, kamuflować się, i inne rzeczy. Na końcu każdego levelu jest BOSS. Aha, i warto wspomnieć że postać jak dostanie za dużo obrażeń to zostaje automatycznie kaleką. Jak widzicie jest na co czekać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka gra o podobnym tytule i też się rozwala Teletubisie. Ale tylko się rozwala. A twój projekt całkiem ciekawy :) Podoba mi się pomysł komuflażu (lubię się skradać - nawet w Soldacie się skradam z nożem w krzakach :P ) i elementy RPG. Fajnie się zapowiada. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej dobre! :P Niestety właśnie odkryłem że mam odinstalowanego GM'a i nie chce mi sie instalować. Zresztą z moimi spritami nie jest tak żle... :P:P:P

 

Edit: Z różnych przyczyn Teletubbis killer NIE będzie... niestety...

Nie poddawaj się tak szybko ;) Ja też myślałem że z Labyrinth już koniec, a tu nagle "pyk" i robie dalej :D Prace idą bardzo wolno, ale jakoś idzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...