Skocz do zawartości

Czego się uczyć


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Tak jak w temacie, bo wiem, że na c++ to nie zarobię (przez zlecenia), wydaje mi się, że pewnie coś w stylu javy, php, ale liczę na jakieś przydatne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak się język nazywa :D

 

Wiem, że jest taki staaaary chyba 60 letni język, podobny do Fortana. Bierzesz i uczysz się. Nieźle za to płacą (Banki jak mają jakiś stary Software)

 

A tak to może Python?

Tylko nie rozumiem, czemu nie zarobisz na C++

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy ile chciałbyś docelowo zarabiać. Najprostsze metody to zabawa w "i can do you a graet webpage" i możesz spokojnie kilka k zarabiać miesięcznie(po jakimś czasie) lub np: photoshop i rózne plakaty/foldery reklamowe. Docelowa nauka to php/js/css czy cholera wie co tam jeszcze. Moi znajomi zarabiali na tym kilka k miesięcznie. Chociaż osobiście twierdze, że to strasznie nudne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No właśnie najchętniej nie stronki, ale na tym chyba najłatwiej.

Doctor, pewnie chodzi ci o assemblera? Nie sądzę, co do pythona to nie wiem, jest sens?

Co do c++, po prostu cpp używa się głównie przy produkcji dużych gier, nie ma żadnych (prawie) zleceń na aplikacje napisane w cpp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No i ja się tu podpisuję.

 

Ale 500zł spokojnie można nabić.

 

1st. chyba zaczne się uczyć c#

2nd. mógłbyś powiedzieć gdzie szukać takich zleceń w cpp? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie najchętniej nie stronki, ale na tym chyba najłatwiej.

Doctor, pewnie chodzi ci o assemblera? Nie sądzę, co do pythona to nie wiem, jest sens?

Co do c++, po prostu cpp używa się głównie przy produkcji dużych gier, nie ma żadnych (prawie) zleceń na aplikacje napisane w cpp.

Skoro tyle wiesz i jesteś przekonany co do swojego to po co się pytasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Skoro tyle wiesz i jesteś przekonany co do swojego to po co się pytasz?

l2p

Napisałem, że na asmie i cpp jest trudno coś zarobić.

A jesli nie wiesz o co pytam i po co, to zajrzyj do pierwszego posta.

 

 

ps. jak nie chcesz pomóc to się nie udzielaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Polecam GML'a !

Temat brzmi "Czego się uczyć"

GMLa już znam, pomijam już, że na gmlu się nie dorobię wykonując zlecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jeśłi chodzi o aplikacje wyjściową, to i w gml zrobisz dobrego egzeka.

Nie no, ale mówisz serio? o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Weź zrób dobrą grę i zarabiaj jak TeeGee , większa frajda niż pisanie jakichś durnych aplikacji . ; D

Robienie gry to przynajmniej rok pracy (pomijam, że pracuje nad tym), ale przydałaby się też jakaś insta-kasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniejszy i najszybszy sposób jaki znam to kodzenie stron. Kumpel żyje z tego bardzo dobrze, ale faktycznie strasznie nudne.

Sam próbowałem z muzyką, ale zleceń bardzo mało i słabo płatne. Chyba, że ma się własne studio i dużego skilla (wtedy lecą kokosy). Tak więc z doświadczenia odradzam :]

Jeżeli o grafikę chodzi to można nawet nieźle zarobic na pisaniu wszelkiej maści tutoriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest tak duża konkurencja że faktycznie musiałbyć się dobrze wybić. ~ ZNAJOMOŚCI. Łap okazję że Tymon chce Ci pomóc w klientelii! Bo sami do Ciebie nie będą przychodzić ze zleceniami..

Obecnie nie pracuję ogólnie w IT choć byłem kilka lat temu w firmie reklamowo usługowej jako animator i grafik. Niestety po miesiącu sam sie zwolniłem.. Tam jest tak ogromna presja że nie dałem rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Teraz jest tak duża konkurencja że faktycznie musiałbyć się dobrze wybić. ~ ZNAJOMOŚCI. Łap okazję że Tymon chce Ci pomóc w klientelii! Bo sami do Ciebie nie będą przychodzić ze zleceniami..

Obecnie nie pracuję ogólnie w IT choć byłem kilka lat temu w firmie reklamowo usługowej jako animator i grafik. Niestety po miesiącu sam sie zwolniłem.. Tam jest tak ogromna presja że nie dałem rady.

Łapię, łapię :)

Zobaczymy jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...