Skocz do zawartości

Zablokowane Program do GG


DoNcEr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kiedyś wpadłem na pewien pomysł ale nie mogłem go zrealizować ponieważ potrzebowałem jakiegoś programu, który miałby takie działanie:

 

Powiedzmy dostaję nową wiadomość na Gadu Gadu. Program automatycznie zapisuje wiadomość z gadu do pliku tekstowego.

Każda następna wiadomość zastępuje poprzednią, tak aby w pliku tekstowym mogła być tylko pojedyńcza wiadomość.

 

 

Chciałbym się dowiedzieć od kogoś kto się zna na Delphi lub innych językach czy możliwość stworzenia takiego programu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do jakiego celu? pewnie znajdzie sie lepszy sposob niz zapis do pliku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze jednak lepiej zrobic w tym pluginie wykrywanie aplikacji GG (czy tez innych komunikatorow) i zalozenie hooka pobierajac ostatnia wiadomosc za kazdym komunikatem przyjscia wiadomosci? znacznie szybciej by dzialalo :)

chyba ze sie nie da to nie mam pomyslu innego optymalniejszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PAWNO nie ma takiej możliwości .Jest ograniczony tylko na potrzeby gry.

No ale pliczek tekstowy wczytuje mi w grze. Ten programik miałby być tylko połączeniem z gg bez żadnych związków z serwerem SA:MP

EDIT: A na swoje umiejętności widzisz taką możliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze jednak lepiej zrobic w tym pluginie wykrywanie aplikacji GG (czy tez innych komunikatorow) i zalozenie hooka pobierajac ostatnia wiadomosc za kazdym komunikatem przyjscia wiadomosci? znacznie szybciej by dzialalo :)

chyba ze sie nie da to nie mam pomyslu innego optymalniejszego

on nawet pewnie nie wie co to hook ;D ty przecież ostatnio ode mnie dostałeś kod jak to zrobić...

 

Mam swój własny JEDYNY w sieci jak na razie mi wiadomo komponent do obsługi GG8+/GG10 ;) sam go napisałem i myślę nad tym czy by go nie udostępnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no racja nie wiem co to Hook przyznam się.

DRIVER3x2 no dzięki poczekam. Ja teraz delphi studiuję w poszukiwaniu tej możliwości.

:thumbsup: sprawdzę o czym mówisz jak jest to co chciałem to napiszę

 

EDIT: EKG z Pythonem to pod linuxa odpada. Ja mam XP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pouczyłem się trochę Delphi i widzę że z tym komponentem THGG do delphi może się udać. Wiadomość przechwyci do memo a z memo już automatycznie zapis do pliku. Tak sobie na razie dumam.

Ps . (komponent Trayicon) jak zminimalizuje do Traya program jakiś to jak spowrotem go pokazać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie Komunikator z komponentu THGG

nie działa on zachwycająco ale wysyła wiadomość bez zarzutu, problem zaczyna się przy odbiorze wiadomości. dopiero po jakimś czasie zaczyna odbierać wtedy już każdą łapie.

 

Teraz tylko parę przeróbek i będę miał to co chciałem.

Wiecie jak zrobić aby odtworzył się dźwięk jakiś przy przyjściu wiadomości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa909766.aspx

gdy dostaniesz komunikat odebrania wiadomosci (po prostu walnij to tam gdzie kod zajmuje sie wiadomoscia po jej odebraniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki działa, jeszcze tylko. powiedzmy mam na formie okienko Edit1 i chcę zeby wiadomośc przychodząca nie wpisywała się w następne linie tylko zastępowała poprzednią. Czyli żeby Edit1 wyświetlał tylko jedną ostatnio odebraną wiadomość. To pewnie jedna linijka kodu ale nie wiem gdzie szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim przypadku czysc zawartosc tej formy i wstaw do niej nowa wiadomosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak też można :) dzięki wielkie

 

EDIT: OK wszystko już mam . Ostatnia odebrana wiadomość zapisuje się do pliku , później mogę ją czytać grając w GTA:SA :multiplayer :) o to chodziło dzięki wszystkim za pomoc:))

Tak w rezultacie wygląda mój programik screen:

beztytuujr.jpg

 

dzięki wszystkim za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...