Skocz do zawartości

Vidya Gaems thread


Krajowa Rada Stolarzy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Za zamkniętej bety to było przeciętne i teraz też. Wolę sobie odpalić starego dobrego Q3A, zamiast Quake Live. Poza tym, wkurzyło mnie iD Software kasując mi konto wraz ze statystykami z zamkniętej bety, zamiast przenieść je do otwartej po prostu.

Life is brutal.

Tez nie raz tak mialem z niejedna gra. Ktos np testowal OTSa z kolegow, i naprawde mapy ktore robil mi sie podobaly. Gralem z 5 godz dziennie i mialem 27 lvl, na expie x2. Ten pozniej mowi "aktualizacia!" i wszystkie konta won. -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja grałem na drugim i zajęło mi to 4-5 godzin. Najgorsza była obrona domku przy transferze danych, a tak to proste całkiem. Chociaż najbardziej epickie momenty to były walki w Waszyngtonie i pierwsza misja na Syberii. To słynne lotnisko wcale nie było takie jakieś wybitne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waszyngton był rzeczywiście epicki. Mój ulubiony moment z całej gry, to kiedy szliśmy tam z oddziałem po wybuchu EMP czy czego tam, i spotkaliśmy jakiś oddział. Dowódca rzucił hasło, a jakiś żołnierz: "błagam, błagam, niech odpowiedzą poprawnie" :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jak lubisz 3/4 gry jeździć z kumplami po czeskich wsiach, przepytywać cywilów i rozbijać wrogie obozy, a potem walczyć z Rosjanami na olbrzymich terenach kup ARMĘ 2. Urzekło mnie w niej też niesamowita animacja ruchów kamery podczas biegu, padania, kucania, wszystkiego. Z tym że jeśli jest już walka to trochę zbyt realistyczna: wrogów z reguły zabijasz z kilkuset metrów.

 

Jeśli jednak nie czerpiesz perwersyjnej przyjemności z chodzeniem w trawie po nos, a gry z serii CoD i MoH są dla Ciebie zbyt mało hardkorowe, polecam OF 2: Dragon Rising. Nie ma tam może takiej dowolności jak w ARMIE, ale jest więcej akcji. W OF nie grałem jak coś, ale z filmików i recenzji prezentuje się dobrze.

 

W tej grze trzeba walczyć z drzewami?

Enty czuwają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja gram w Modern Warfare 2, kampanie przeszedłem (krótka była :( ), najgorsza misja to jak Marmot powiedział ta z obroną domku :) grałem na doświadczonym (3 poziom) i przeszedłem w jakieś 6-7 godzin. W multi miałem już 8 atomówek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...