Skocz do zawartości

Gothic 3 Edycja Kolekcjonerska


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko, czy Gothic 3 Edycja Kolekcjonerska jest limitowana ?? Nigdzie tego nie umiem znaleźć, tylko na Allegro jest tylko chyba jeden egzemplarz. Ja to naprawdę chce kupić, napiszę co w tym jest... (tylko się nie czepiajcie :jezor: ):

  • Pełna polska wersja gry Gothic III na płycie DVD,
  • Dodatkowa płyta DVD z filmem o powstawaniu gry Gothic III, (na tym mi bardzo zależy)
  • Dodatkowa płyta muzyczna ze ścieżką dźwiękową z gry,
  • Metalowy, wspaniały amulet ze świata Gothic,
  • Drukowana na papierze kredowym, kolorowa instrukcja do gry o objętości ok. 60 stron,
  • Obszerny poradnik do gry, kolorowy i drukowany na papierze kredowym,
  • Kolorowa, dużych rozmiarów, mapa świata Myrtany, drukowana na specjalnym materiale,
  • Doskonałej jakości pudełko na grę z etui zaopatrzonym w dodatkową okładkę zamykaną na rzep i ze specjalnymi tłoczeniami,
  • Wszystko to spakowane w numerowaną, kolekcjonerską księgę oprawioną prawdziwą skórą!
A przy okazji fotka, zdjęcie . Sorki że napisałem co jest w zestawie, ale jestem za fascynowany :P .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw, ten film o produkcji Gothica III, mam go bo kupilem oryginal z duperelami, mapa, i wlasnie takim filmikiem.

Tam w sumie nie ma duzo pokazane, tylko wypowiedzi tych tworcow i praca 1 grafika nad takim latajacym czyms :P

 

PS. Mam dokladnie to pudelko, filmik, te 2 intstrukcje i mape, co widac na zdjeciu. Oczywiscie chodzi mi o to mniejsze pudelko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to dodatek jest do dupy... zobaczę wymagania dodatku.

EDIT

Wymagania spasują :D , ej a ten z dodatkiem, to mam mapę Myrtany ?? To znaczy nie taką małą tylko na wielkiej kartce jak w tej Edycji Kolekcjonerskiej, może być trochę mniejsza i nie z tego samego materiału.

 

EDIT2

Sorki Marmot, ale grałeś w Gothic ?? Może być jedynka, dwójka, noc kruka, byle co, ale grałeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinniśmy w ogóle zacząć od tego, że gra jest do dupy, więc ciężko, żeby dodatek był lepszy :) .

(nie flejmować na mnie, to tylko moja osobista opinia, a o gustach się nie dyskutuje ;p )

(tak, ale nie widzę tu nigdzie żeby ktoś prosił o ocenę ;p Zresztą, ocena nieuzasadniona.) Matt

 

EDIT: Tiger, piszże nowe posty a nie odpowiadaj na poniższe posty we wcześniejszym, zaraz ci wstawię za to warna tylko Ci odpiszę. Tak, grałem w Gothica, w trójkę i dwójkę, i żaden z nich mi nie przypadł do gustu. To, że Tobie się coś podoba, to nie znaczy, że innym też :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, wtrące swoje 3 groszę.

 

Po pierwsze - Kolega miał tą mapę od swojego kuzyna, który kupił tę właśnie edycje kolekcjonerską. Nie zaskakuje, w dodatku łatwo się rwie i niszczy.

 

Nie widzę potrzebny kupna tej edycji. Przekonałem się na AOC -> Te pierdułki w stylu ścieżki dźwiękowe i filmy to tylko kiła która ma wyłącznie na celu zachętę do zakupu. (Więcej płyt -> Fajniej)

 

Amulet to pewnie jakiś plastikowy shit ;) W sumie fajny bajer, ale wolałbym ten amulet wiedźmiński.

 

Apropo Wiedźmina - 100 razy wolałbym kupić edycję kolekcjonerską Wiedźmina bo miażdzy dosłownie 3 część gothica.

 

DODATEK JEST NIE GRYWALNY TOTALNIE. Jest tak zbugowany, postacie są tak idiotyczne -> niby coś tam zoptymalizowali, ale podczas tej optymalizacji narobili wchooooy dodatkowych bugów.

 

Podstawka tak samo, bez patchy nie ma co grać ;) Nawet z patchami może się zdarzyć, że nie przejdziesz gry -> Wtedy pozostaje wczytanie jakiegoś dawnego zapisu, lub po prostu odpalenie gry od nowa ;)

 

To tyle, mógłbym jeszcze wymieniać, ale szczerze to nie polecam kupna tej gry, a tym bardziej edycji kolekcjonerskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg... Sam nie mam żadnej edycji kolekcjonerskiej, bo są za drogie i przereklamowane (a ta Gothica III... gra nie jest za dobra, więc tym bardziej się nie opłaca), ale to co napisali panowie wyżej to bzdury - wg waszego toku myślenia nic nie można kupować dla kolekcji, bo to głupie (chyba, że chodziło o edycję kolekcjonerską G3 to wtedy się zgodzę).

 

@Topic: Nie kupuj, zapomnij. Lepiej najpierw znaleźć demko lub u kumpla zagrać w jakąś grę, ocenić ją i dopiero wtedy kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że takie edycje to tylko zawalają miejsce. Ja w ogóle nie lubię gier w wersjach pudełkowych. Dużo bardziej wolę sobie kupić przez internet, ściągnąć przez internet i grać. Kiedyś miałem pełno pudełek po grach czy programach,. to większość skończyła w śmietniku i obecnie tylko cztery takowe posiadam... A płyt też już nie ma gdzie trzymać. W zasadzie jedyna taka edycja specjalna jaką bym kupił, to wydanie prestiżowe Modern Warfare 2. O ile nie widzę nic specjalnego w COD4, to pewnie w tej grze też nic specjalnego widzieć nie będę, jednak 500zł za grę (która będzie kosztować ze 120zł) + noktowizor + model głowy na trzymanie noktowizora, to na prawdę się opłaca :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500zł za grę (która będzie kosztować ze 120zł) + noktowizor + model głowy na trzymanie noktowizora, to na prawdę się opłaca smile.gif .

Posrało. Ostatnio się z kumplem (fanem CoD-a i w ogóle ASGfaga) z tego nabijaliśmy. Noktowizor strasznie badziewny, bo taki, żeby był. I do czego niby on? Do grania w nocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycje kolekcjonerskie są dla bogatych spaślaków którzy kupują sobie wszystko byle zaszpanować, nawet jeśli to jest największe gówno.

 

No racja, wogule to się nie opłaca, ja kupiłem taką wypasioną edycje gry S.T.A.L.K.E.R. cień czarnobyla za 120 zł, też z mapami i takimi tam duperelami a potem sprzedałem na allegro za 50 zł bo ta gra mi się wogóle nie spodobała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo Gotik słabą grą jest .. I Ci którzy nie wyjrzeli poza rama myśli komercyjnej , utkenli w niewiedzy i cierpieniu . Ponieważ Pan nasz powiedzial : Ci którzy cierpią na brak grywalnych gier , beda mieli je pod dostatkiem w królestwie niebieskim . Ale Ci którzy zwracają sie ku złu ,i wychwalaja imie dennych gier podniebiosa , zostana wrzuceni razem z całym złem w ognie piekielne , i tam dokona sie ich zywot . Poniewaz prosilem o nieliniowosc...kazaliscie mi przejsc droge tak jak chcieliscie , byłem spragniony klimatu , a nie napoiliscie mnie , poszukiwalem oryginalnych rozwiazan , a nie naprowadziliscie mnie na dobra droge... I Ci ktorzy wydaja fortune , by byc lepszym w zlu ,glupia rzecz czynia , albowiem tylu gier niewidzieli i poznac nie chca zaslepieni rzadza lepszego zua . I zaprawde Wasz pan teraz niewie , czy jestescie dla niego niczym cymbał brzmiący...czy miedź brzęcząca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycje kolekcjonerskie są dla bogatych spaślaków którzy kupują sobie wszystko byle zaszpanować, nawet jeśli to jest największe gówno.

 

Żegnam państwa i do zobaczenia.

 

No, wydawać dwa razy więcej na grę tylko po to by mieć jakąś książeczkę z concept artami no to lekka przesada. Ale ja się cieszę jak do pudełka wsadzą jakieś dodatkowe rzeczy (szczególnie gdy o nich nie wiem). Ostatnio kupiłem sobie nową edycję kolekcjonerską king's bounty za cenę niższą niż detaliczna zwykłej (inna sprawa, że zgubili na poczcie <_< ). Gdyby doszła to postawiłbym sobie (drewaniany) kuferek na parapecie, przynajmniej nie był by taki pusty. :D

 

Inna sprawa, że takie edycje to tylko zawalają miejsce. Ja w ogóle nie lubię gier w wersjach pudełkowych. Dużo bardziej wolę sobie kupić przez internet, ściągnąć przez internet i grać. Kiedyś miałem pełno pudełek po grach czy programach,. to większość skończyła w śmietniku i obecnie tylko cztery takowe posiadam... A płyt też już nie ma gdzie trzymać. W zasadzie jedyna taka edycja specjalna jaką bym kupił, to wydanie prestiżowe Modern Warfare 2. O ile nie widzę nic specjalnego w COD4, to pewnie w tej grze też nic specjalnego widzieć nie będę, jednak 500zł za grę (która będzie kosztować ze 120zł) + noktowizor + model głowy na trzymanie noktowizora, to na prawdę się opłaca :) .

 

Zawalają miejsce, chrwrw. Ja ubolewam, że nie dodają już takich ładnych boxów, które można sobie postawić na jakimś ładnym miejscu w pokoju (mam tylko tony hawka 4 i beyond good & evil). A jeżeli komuś mało miejsca to niech wywala, albo na jaką makulaturę da czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg... Sam nie mam żadnej edycji kolekcjonerskiej, bo są za drogie i przereklamowane (a ta Gothica III... gra nie jest za dobra, więc tym bardziej się nie opłaca), ale to co napisali panowie wyżej to bzdury - wg waszego toku myślenia nic nie można kupować dla kolekcji, bo to głupie (chyba, że chodziło o edycję kolekcjonerską G3 to wtedy się zgodzę).

 

@Topic: Nie kupuj, zapomnij. Lepiej najpierw znaleźć demko lub u kumpla zagrać w jakąś grę, ocenić ją i dopiero wtedy kupić.

 

omg... Przeczytaj jeszcze raz te wypowiedzi. Kto napisał tutaj, że nie opłaca się kupować dla kolekcji ? Gadamy ciągle o gothicu dzizas i o tej frustrującej grze, która często doprawadza do gorączki, zamiast dawać przyjemność.

 

Może on ma tą grę (nawet pirata, bo ale jest fajenm Gothica i chce kupić) ? Nic nie napisał, że nigdy w to nie grał i kupuje w ciemno, spytał po prostu, czy opłaca się kupować akurat Gothica 3 EK.

 

Więc na przyszłość nie pisz głupot -> proszę. btw. Sory, że post trochę chaotycznie, mam nadzieję, że zrozumieliście to co miałem do przekazania :/

 

edit: może i się czepiam, ale to co napisałem po @topic: ni jak nie ma się właśnie do pierwszego postu. Zresztą ten post też ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinniśmy w ogóle zacząć od tego, że gra jest do dupy, więc ciężko, żeby dodatek był lepszy :) .

(nie flejmować na mnie, to tylko moja osobista opinia, a o gustach się nie dyskutuje ;p )

(tak, ale nie widzę tu nigdzie żeby ktoś prosił o ocenę ;p Zresztą, ocena nieuzasadniona.) Matt

 

EDIT: Tiger, piszże nowe posty a nie odpowiadaj na poniższe posty we wcześniejszym, zaraz ci wstawię za to warna tylko Ci odpiszę. Tak, grałem w Gothica, w trójkę i dwójkę, i żaden z nich mi nie przypadł do gustu. To, że Tobie się coś podoba, to nie znaczy, że innym też :P

 

Jak to możliwe, że się zgadzamy.? Nie polecam kupowania tej gry, bez względu na to, czy to gówniana podstawa, zbugowany dodatek, czy szatańsko zua wersja kolekcjonerska. Polecam rozejrzeć się za normalnymi grami. Fable jest stary, ale nadal ładny i grywalny, a do tego tylko 20 PLN. Spróbuj, to nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...