Skocz do zawartości

Zablokowane Zamulator v1


Thobby

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sam zauważyłeś, PROFESJONALIŚCI robią takie wirusy, a nikt kto używa game makera nie jest profesjonalistą....

 

Te, Borek, chodź no tu z bejsbolem. Ten koleś próbuje nam wmówić że ktoś kto stworzył całego mmorpga w game makerze nie jest profesjonalistą. Na razie zastrzel mu tylko psa, rodziną zajmiemy się jeśli nie zmądrzeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam za co odpokutować bo powiedziałem szczerą prawde, murdalow....

a prawda czasem niestety boli...

 

aha po mojej wypowiedzi twoja padła,że mój stary to syf tak? no dobra może masz racje,bo teraz od 12 lat leży na cmentarzu i się rozkłada ale uwierz,że gdybym chciał to byś podzielił jego los,zacznij się oglądać za plecy może to ci rozjaśni umysł,bo uwierz że moge cię skończyć i nawet rodzina ci nie pomoże...

 

ps: fajna masz stronke za pare dni ona zniknie... a potem dobiore ci się do .... i do banku twoich starych i przeleje kase na dom dziecka,wtedy zrozumiesz co to bezmyślność,jak już będziesz ledwo żywy to jeszcze odpowiedni ludzie przyjdą ci strzaskać pysk,żebyś zapamiętał na całe życie gdzie błąd popełniłeś,teraz jesteś ingenem 2,jak myślicie dlaczego słonia nie ma na gmclanie tyle dni chyba ktoś mu się porządnie do ... dobrał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...