Skocz do zawartości

Klasyka bigsharka


bigshark

Rekomendowane odpowiedzi

Tak! To nie fatamorgana w tym temacie będziecie mogli znaleźć to o co wiele osób mnie już pytało: KLASYKA BIGSHARKA_ kultowe i klasyczne, moje pierwsze gry. Dla wiele mogą być beznadziejne ale te gry to moje początki, wydję mi sie że niektóre z nich w porownaniu do pierwszych gier innych ludzisków wypadają dobrze. TAK WIĘC W TYM TEMACIE BĘDZIECIE M,OGLI SPOTKAĆ TAKIE GRY JAK OLIMPOADA 1 , CZY TEŻ SŁYNNY LEGENDARTNY CAIRO!!!!

 

Klasyka Bigsharka , część pierwsza

 

CAIRO, CAIRO 2 THE SECRET OF WEAPON

W pierwszej części klasyki, przedstawiam absolutnie pierwszą moją grę, nie miałem wtedy internetu, cała gra oparta jest na klockach i zrobiona została jako gra testowa- na sprawdzenie oco chodzi w tym GM.

Fabuła:

Cairo to gra o legendarnym misiu który chciał zawładnąć Cairem. Podczas gry napotyka się jednak na wiele przeszkód. Ta gra ma 3 poziomy. Głównym bohaterem jest Lincolm-Misiu.

 

Jednak jak widać, dołączam także dodatek: CAIRO 2 THE SECRET OF WEAPON

zrobiony także w 1wszy dzien zabawy z gmem. Jest to niezależny , nieregularny, dodatkowy, niespotykany, wspaniały dodatek do gry cairo, ktorego nie kupisz w zadnym sklepie!!! Przestrzegaj się tanich imitacji i podróbek. Oryginały tańsze niż piraty!!! :lol:

 

Screen w fatalnej jakości:

screen2.JPG

 

Cairo wraz z dodatkiem ściągniesz TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po screenie nic ciekawe, podstawowe sprity z GMa plus jakaś piramida która wygląda jak altana xD . A gra taka jak pierwsze gry każdego. Sadam na starym forum pokazywał swoją pierwszą grę - zupełnie identyczna xD (ale tam nie był Kair tylko złoto Azteków czy tam Majów :P ). Moja pierwsza gra też była taka sama.

BTW. Jak to może być klasyka jak ja o tym pierwsze słyszę xD ?

 

PS. Dobija mnie to intro :] .

PS2. Ukradłeś prawa autorskie Pietrusa do buraków! W readme napisałeś zaburraczony :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się przygotujcie bo jutro kolejna gra z serii KLASYKA BIGSHARKA. Tym razem nie będzie to gra tak legendarna jak ta, lecz może jest nawet i lepsza(!).

To co zobaczycie jutro przewyższa nawet moje terażniejsze gry (!!!). Tak więc wytrzymajcie do jutra. Miłego Czekania. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zapowiedziałem: DZIŚ KOLEJNA GRA Z SERII KLASYKA BIGSHARKA, cz.2

PIŁKA NOŻNA WEDŁUG SIR'A BIGSHARKA

 

Od zawsze wiadomo że lubie sport więc dlatego też jedną z pierwszych moich gier była piłka nożna. Była to także

i 1wsza gra z grawitacją mojego wykonania. Nie jest ona aż tak dobra jak FIFA czy PES4 ale to są przecież moje początki. Sterowanie:

GRACZ 1- up down right left

GRACZ 2- W A S D

 

screen_11.JPG

 

Ta gra dała początki piłek nożnych których zrobiłem już 3 (2 są w 3D)

 

PIŁKĘ NOŻNĄ WEDŁUG SIR'A BIGSHARKA sciągniesz Tutaj

(skopiowac adres i wkleic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) i to strzelone DUŻYMI literami (...)

Już nie. :D

 

Jak widać jeszcze tu zaglądam, choć aktualnie trochę rzadziej, bo właśnie kończymy z Dawidsem nową stronę. Ale to nie miejsce na reklamy, więc jeszcze tylko o jednej rzeczy...

 

PIŁKA NOŻNA WEDŁUG SIR'A BIGSHARKA

Powinno być "WEDŁUG SIR BIGSHARKA". Słowa "sir" się nie odmienia.

 

Popraw to, proszę, bigshark. W podpisie i w poście. W tym drugim mógłbym zrobić to ja, ale gdy się coś robi własnoręcznie, to lepiej to wchodzi do łeba, więc może się ktoś czegoś nauczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...