Skocz do zawartości

Beatboy


Misiek999

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Beatboy

 

Gatunek: program muzyczny

 

Opis: Możemy sobie na nim pobrzęczeć :D Perkusje tworzymy wchodząc na "beatbox" natomiast klawisze w "keys" i klikamy na wybrane kwadraty. Ponad to możemy pograć na klawiaturze :D Play (spacja) jest wspólna dla wszystkich natomiast tempo oddzielne. w "Beatbox" możemy tworzyć tylko te kwadraty, które są podpisane - do reszty po prostu nie podczepiłem dźwięków przez co wywali się error, nie działa też klawisz A# ( jak ktoś zna częstotliwość tego dźwięku to może tutaj napisać).

 

Download: https://gmclan.org/up2321_4_Beatboy.html

Rozmiar pliku: 10 MB z dźwiękami ( wav )

 

Autorzy:

Programowanie: Misiek

Grafika: Misiek

Muzyka: Misiek

 

Screeny:

https://gmclan.org/uploader/2321/SCREENa.png

https://gmclan.org/uploader/2321/SCREENb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to tylko ejay ma takie możliwości ? :D w ogóle sie na nim nie wzorowałem. Poza tym to efekt 2 dni roboty więc wiesz. Dałeś 2/5 aż tak źle co mam tutaj dorobić ? W sumie planuje dorobic, żeby można było układać kilka melodii na różnych keysach, dodam z 20 brzmień i tyle mozna dobry bicik ułożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem buga!!! (w nowej wersji)

 

___________________________________________
ERROR in
action number 1
of Alarm Event for alarm 0
for object automat_perkusyjny:

Error in code at line 8:
           SS_PlaySound(sound[i]);

at position 23: Unknown variable sound or array index out of bounds

 

Myślę, że to poprawisz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawe, nawet. Zamierzałem zrobić coś podobnego na cel z infy(troche na innej zasadzie działało by).

Minusy:

-Ograniczona długość utworów

-Brak zapisywania do plików projektu

-Brak zapisywania do plików muzycznych

Narazie zaczekam z oceną, bo widzę, że może być wysoko jak się przyłożysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za krytyczny - jak najbardziej.

wspominałem o tym błędzie i mówiłem, że jest to spowodowane brakiem dźwięków. Kurde gorszego błędu już nie mogło być ;/ ps. Tak źle zrobiłem nazywając "keysów" ( jak ty byś to nazwał to może zmienie ? ) i FL'a ? Dużo osób używa takiego skrótu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się ;/ .

 

Super Sound System

for GM 5.0 and above

Version 3.2

-------------------------------------------------------------------------------------

by tsg1zzn

trondsg@gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------

Plays Ogg Vorbis!

Change frequency!

Change volume!

Change panning!

And very easy to use!!

Additional advanced features:

Load and unload sound at need!

Check if a sound is playing

Set and get the position of a playing sound

Get the length of a sound

-------------------------------------------------------------------------------------

See the individual scripts for more information about their usage.

-------------------------------------------------------------------------------------

I have no and take no responsibilities for the results of improper or proper usage in case this usage results in problems, included, but not limited to; damage, poisoning, terror attacks, vomit on floor, worm in apple, virus in any place, windows in doors, non-working or partially defect brakes, power outage or emtpy swimming pools. Also, please note that this non-existing warranty does not cover "castrated mouse problem" (mouse ball disappeared or full of hair/dust, which is prevents it from functioning properly). If it does not result in problems, please give me relevant credits!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pie******* Game Information ;/ przez niego się muszę teraz tłumaczyć ;[

Po prostu ściągnąłem Super Sounda i przeglądałem przykład - nie dałem nowego projektu tylko zacząłem robić na tym przykładzie usuwając wszystko a zostawiłem sobie tylko skrypty, tzn. z początku się tylko bawiłem a potem stwierdziłem, że nie ma sensu robić nowy projekt i już skończyłem na tym. Jedyna pozostałość po tym przykładzie to nazwa jednej zmiennej "core". No a o Game Information zapomniałem :D

EDIT : przykład z SS : https://gmclan.org/up2321_10_supersound.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wierzę, bo ta sytuacja zdarza sie bardzo często. W sumie, po to są przykłady żeby je przerabiać, nieważne ile przerobiłeś, niepotrzebny był tamten post ;D . A program niezły, ale ograniczenie ilości dźwięków boli :/ . Dlatego 4/5. A, i granie na klawiszach jest żałosne :/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...