Skocz do zawartości

Paqoo's Biznes

Użytkownicy
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Paqoo's Biznes

 • Tytuł
  Chicken

Ostatnie wizyty

279 wyświetleń profilu
 1. Portal dla twórców indie

  Gnysek twoje sensory zawiodły xD Wystarczyło okno incognito :P Ostatnio nie zrozumieliście mojej kontr-prowokacji to musiałem się jakoś odwdzięczyć, chciałem zobaczyć co napiszecie xD Jakie zdezorientowanie xD Konto już możecie zamknąć, żeby nie było, że mam multi konta, ale Gnysek, ja nie pomyślałem nawet, że po IP będziesz sprawdzał, więc włączyłem tylko w chrome okno incognito, bo na normalnym jestem zalogowany ciągle :P Z pozdrowieniami MaxGaming aka Paqoo xD
 2. Portal dla twórców indie

  Nie rozumiem oburzenia. W końcu jestem specem od IT i wiem, że to dobry interes. sprzedasz 50 sztuk po 5zł i masz 250 zł, czyli 50 jeszcze zostaje, a z moim(zresztą znanym już w całym internecie) to da się zrobić bardzoo szybko ;) Nie chcesz to nie, ale pożałujesz. Ja jestem "graczem" na polskiej scenie IT, a ty nic nie znaczącym pionkiem. Wystawiając Wasze gry w ogóle oddaje wam przysługę, a poza tym cena bardzo niska. To będzie portal o pokroju steam-a, albo i bardziej popularny(ale indie) ;) Vader: Mam się czym chwalić, bo od zbanowania osiągnąłem wiele sukcesów, czego za pewne żałujecie, poza tym reklamowania swojego produktu wymaga marketing. A ja wam ofiarowuje SIEBIE i SWOJE DOŚWIADCZENIE ;)
 3. Portal dla twórców indie

  Witam! Ostatnio pracuje nad projektem, który przyniesie ogromne zyski! Mam dłuuugie doświadczenie w tym biznesie, oraz nie naganną opinię. Jestem już niemal legendą polskiej informatyki! Szukam osób chętnych do zgłoszenia swoich KOMERCYJNYCH projektów gier indie. Taka osoba płaci mi 200 zł za wstawienie jego gry(w końcu macie do czynienia z czołowym znawcą m.in.: w marketingu). Nie muszę więc mówić jaki sukces dzięki mojej stronce osiągnie wasza gra. Cenę waszej gry ustalacie sami i pobieram od każdej sprzedanej sztuki prowizje jedynie 60%! To naprawdę nie dużo za taką usługę. UWAGA! Jeżeli wstawisz na raz co najmniej 10 gier na raz, otrzymasz MEGA RABAT. Zamiast 2000 zł, zapłacisz tylko 1800zł! Dodatkowo potrzebuje jednego grafika. Jestem nazywany pracodawcą doskonałym, ze względu na wysokie wynagrodzenia i przyjemny klimat współpracy. Dziękuje bardzo za uwagę!
×