Skocz do zawartości

Thautsim

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Thautsim

 • Tytuł
  Chicken
 1. Tura #134 (Głosowanie)

  Troszkę słabe te gry jak na 24 godziny, no ale. :) Generalnie pomysł Chella jest całkiem fajny, można by było zrobić z tego coś więcej.
 2. pozbawienie kolorów

  Dokładnie. :) Nie rozumiem Cię, wyraziłem swoje zdanie na ten temat dość jasno, nie widzę "bzdury" w tym co napisałem. Również to, że się z Tobą nie zgadzam nie znaczy, że trolluję. Co to, przedszkole? Spoko. Zgadzam się, ale nie rozumiesz o co mi dalej chodzi. Bo: Wcale nie jest najłatwiejszy dla osoby, która nie wie jak pisze się shadery, nie mówiąc nic o tym jak to wszystko działa itd., itp.. Co podejrzewam jest do niczego potrzebne w jego produkcji. Jeśli mam to zrobić tylko by próbować Ci coś udowadniać to wybacz, ale nie mam potrzeby bycia lepszym. Zrozumienie wymaga dodatkowej wiedzy, której zdobycie może trochę zająć co niekoniecznie przekłada się na to czego akurat potrzebujemy w swojej produkcji jak i na czas jaki chcemy poświęcić na to.
 3. Zapis zmiennych z wielu obiektów

  Możesz użyć with żeby utworzyć taką listę: GML // Tworzenie listy, jej aktualizacja etc. listSize = 0; list[0] = 0; with(o_Amperomierz) { list[listSize] = ...; // Jakieś dane obiektu, może nawet sam obiekt listSize += 1; } // Użycie listy for(i = 0; i < listSize; i += 1) { ... // Rysowanie etc. }
 4. pozbawienie kolorów

  Przychodzą mi 2 prostsze rozwiązania do głowy by początkujący to zrozumiał, więc nie widzę dlaczego nie da się tego zrobić. Nikomu też nie zabraniam używania gotowców. Róbta co chceta. Zwracam jednak uwagę, że udzielanie odpowiedzi bez wyjaśnienia rozwiązania do niczego nie prowadzi.
 5. pozbawienie kolorów

  Dajesz młodemu coś czego nie rozumie i nie skorzysta z tego nic po za skopiowaniem i wrzuceniem do swojego projektu. Brawo.
 6. pozbawienie kolorów

  Od groma rozwiązań na oficjalnym forum. Nie wiem po co zaprzęgać do tego GPU. http://gmc.yoyogames.com/index.php?showtop...61#entry3584424 http://www.gmlscripts.com/script/sprite_desaturate_gm8
×