Skocz do zawartości

FrozenShade6

Użytkownicy
 • Zawartość

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O FrozenShade6

 • Tytuł
  Smart Newbie
 • Urodziny 07/06/1979

Contact Methods

 • Website URL
  http://https://www.facebook.com/PGROnline

Profile Fields

 • Płeć
  Male
 1. PGR Online - Farma i PVP

  Po ostatniej aktualce poziom trudności PVP został zmniejszony. Nie zapomnij ubrać postaci i wykupić skilli :)
 2. PGR Online - Farma i PVP

  Heh, dzieki, kompletnie o tym zapomniałem. Dawno dawno temu, kiedy ekran gospodarstwa był jeszcze narysowany w paincie a gra była w fazie betatestów, to część ikonek i drobnych grafik była faktycznie 'wyjęta' z innych zasobów. Teraz, jak zapewne widzisz, cała grafika jest autorska. Cała, poza tymi nieszczęsnymi pieniędzmi. Poprawimy :)
 3. Tytuł: PGR Online Gatunek: farma, pvp Download: gra przez stronę lub klienta Rozmiar pliku: 25MB Autorzy: Programowanie: FrozenShade Grafika: Asia, OKTSa, Vernille Screeny: http://s27.postimg.org/q3litmecz/screen1_5.png http://s21.postimg.org/qi5yyry6v/screen2_1.png http://s23.postimg.org/bzq5xtpdn/screen3_2.png http://s9.postimg.org/nzp78ni7j/screen4_1.png http://s23.postimg.org/urw8ts52j/screen5_1.png http://s16.postimg.org/erhfsakut/screen7_1.png Od autora: Witam, Tematem gry jest prowadzenie własnego Prywatnego Gospodarstwa Rolnego. Sianie, zbieranie, handel, rozbudowa gospodarstwa i rywalizacja w rankingach (indywidualnych oraz klubowych) to najważniejsze elementy rozgrywki. Gra idealna do poklikania w szkole na przerwie, w pracy lub wieczorem w wolnej chwili. Jej niewątpliwym atutem jest to, że nie wymaga poświęcania wielu godzin dziennie żeby coś w grze osiągnąć. Ostatnio rozszerzyliśmy rozgrywkę o elementy pvp a w najbliższym czasie pojawią się eventy mass pve/pvp, tym samym czyniąc z PGRa grę jedyną w swoim rodzaju. Zapraszamy na http://pgr-online.pl Społeczności GMCLAN Forum chciał bym dodatkowo serdecznie podziękować za udział w testach gry. Chodzi o temat z działu "zapowiedzi' sprzed prawie roku, może ktoś jeszcze pamięta :)
 4. PGR Online - poszukuję testerów

  Aktualizacja: - Konkurs 'Rolnik Tygodnia' z nagrodami (u Krystyny), - Podświetlanie klientów, - Zmiana oznaczenia własnych budynków na mapie, - Zapamiętywanie loginu i serwera w kliencie okienkowym,
 5. PGR Online - poszukuję testerów

  Aktualizacja: - docelowa grafika gospodarstwa, - docelowa grafika klubu, - docelowe grafiki budynków, - nowe zadania, - nowe rośliny, - nowe poziomy budynków, - przebudowane okno stawiania budynku, - poprawione poruszanie kursorami na mapie (wersja okienkowa)
 6. PGR Online - poszukuję testerów

  Aktualizacja: - bonus dla graczy używających sygnatur PGRu na forach, - blokada handlu pomiędzy kontami grającymi z tego samego IP, - zwiększony czas transportu pomiędzy kontami grającymi z tego samego IP.
 7. PGR Online - poszukuję testerów

  Aktualizacja: - druga grafika klienta w gospodarstwie, - tło pola specjalnego (premium), - event z nagrodami - zbiórka złomu.
 8. PGR Online - poszukuję testerów

  Powstała wersja okienkowa klienta gry - dla wszystkich, którzy mają problemy z wtyczką javy. Do ściągnięcia na stronie w zakładce 'Gra'.
 9. PGR Online - poszukuję testerów

  Aktualizacja: - animacja zbiorów (pojedynczych) - indywidualne 'userbary' forumowe (kody w oknie z ust. konta)
 10. PGR Online - poszukuję testerów

  Aktualizacja: - Wygładzone czcionki, - zwiększenie płynności mapy, - nagrody za zadania klubowe zależne od ilości członków, - kilka nowych podpowiedzi i opisów, - Nocne rozmowy - globalny czat dostępny wieczorami, - Podpowiedzi na rangach klubowych, - Klubowa wiadomość na tablicy.
 11. PGR Online - poszukuję testerów

  Ruszyła strona www: http://pgr-online.pl
 12. PGR Online - poszukuję testerów

  Sława, sława ^^
 13. PGR Online - poszukuję testerów

  Aktualizacja: - Odtwarzanie ostatnich wpisów chatu po restarcie (od następnego restartu), - Rozróżnianie przeczytanych i nieprzeczytanych wpisów na chacie, - Zmiana opisu gospodarstwa/pola uprawnego na mapie, - Informacja dla Sekretarzy Klubu o nowym oczekującym podaniu, - Panel 'Twoje dane': podana data dołączenia do gry, - Poprawiony błąd uruchamiania w przeglądarce Opera, - Informacje na liście członków: od kiedy w klubie, ostatnie logowanie, - Dodatkowa informacja przy opcji rozbudowy budynku, - Nowe zadanie i rośliny (14 poziom), - Nowa grafika na mapach (rzeki), - Nowa grafika - Handlarz Heniek.
 14. Poszukiwany grafik (gra przeglądarkowa - na ukończeniu)

  To nie jest 'produkt' na taka skalę. My właśnie piszemy w domowym zaciszu, działalność gospodarcza zostanie rozkręcona wtedy, kiedy będzie to na prawdę potrzebne. Czy zakładając z kumplem forum/serwis internetowy na którym masz cokolwiek dostępnego przez płatne smsy od razu rejestrujesz się w US? Większość usługodawców smsowych wystawia ci umowę-zlecenie, z kolegą dzielisz się 'pod stołem', działalność nie jest do szczęścia potrzebna. Inaczej jeszcze: szukasz kogoś, kto ogarnie ci layout na stronkę. Nie musisz mieć do tego firmy. Normalna umowa o dzieło pomiędzy osobami fizycznymi. Robimy jak robimy. Gdybyśmy musieli robić to inaczej to pewnie nawet byśmy nie zaczynali ;)
 15. Poszukiwany grafik (gra przeglądarkowa - na ukończeniu)

  Tak, jasne. Mamy firmę, bo przecież najpierw otwiera się firmę, opłaca przez rok zus-y, pracuje się nad produktem cały czas trwoniąc bezsensownie pieniądze ;) Nvm...odkopałeś temat sprzed 2 miesięcy, nowy użytkownik, nabijamy sobie posty? ;) A poza tym....NIEAKTUALNE :)
×