Skocz do zawartości

Zablokowane Heavy Bullet


Bidziu890

Podoba wam się nowa grafika do gry?  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba wam się nowa grafika do gry?

    • Tak jest super!
      12
    • Może być!
      11
    • Nie widzę różnicy.. lekko lepsza
      0
    • Nie straszna!
      6


Rekomendowane odpowiedzi

2dbo03n.jpg


PREZENTS:

Tytuł: Heavy Bullet

Gatunek: gra akcji/ zręcznościowa

Opis:

Rich Musso jest młodym chłopakiem, który zafascynowany jest światem przestępczym. Jego największym marzeniem jest zostanie szefem gangsterów w "Olner City". Nie jest to łatwe zadanie ponieważ Rich ma na swojej drodze wiele przeszkód między innymi jest nim Joe Smith. Joe Smith jest największym gangsterem Olner City. Nasz bohater musi przejść wiele niebezpieczeństw na swojej drodze aby dojść na sam szczyt.



Autorzy:

Programowanie:
Bidziu890

Fabuła:
Bidziu890

Grafika:
Shil, Wojo, Pop44

Muzyka:
Pop44 [Nytek]


Screeny:

Pokój Playera
Część Miasta
Druga Część Miasta

Informacje:

Menu nie jest jeszcze skończone do końca, jak i całe miasto na razie mamy 2 części miasta i jeszcze jedną w pół skończoną planujemy więcej ;)

Sprawdzaj naszą stronę gdzie będą newsy z dalszej produkcji naszej gry!
-->>Odwiedź Bidzix Studio<<--


Co o tym sądzicie? Lepsza grafa? Podoba się?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Grafika... mam wątpliwości, czy to są obiekty 3d, czy po prostu dopasowane do danej sytuacji sprity. Może dogadaj się z tym kolesiem co też robił gierke jak gta2, wy mu porobicie tekstury powymyślacie misje, jakieś bzdury on skodzi, będzie fajnie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika... mam wątpliwości, czy to są obiekty 3d, czy po prostu dopasowane do danej sytuacji sprity. Może dogadaj się z tym kolesiem co też robił gierke jak gta2, wy mu porobicie tekstury powymyślacie misje, jakieś bzdury on skodzi, będzie fajnie itp.

 

a ocenę jaką dasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Grafika... mam wątpliwości, czy to są obiekty 3d, czy po prostu dopasowane do danej sytuacji sprity.

A odpowiedź jaką dasz? Co ci tak zależy na ocenie, nawet jakby zasługiwała na 5 to i tak połowa gmclanu wjebie 1 dla uciechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No więc tak jak mówiłem, to bez sensu, bo przejedziesz kawałek dalej i już do dupy będzie wyglądać. Dogadajcie się z tym (nie pamiętam nicku) co ostatnio robił tą gierkę jak gta 2, jkak bidziu nie chce to sami graficy byście mogli się z nim dogadać. Tutaj marne szanse, że skończycie tą grę, a tam już w sumie skończona, a z nową grafą bęzie dużo lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest ok. Ale fabuła już nie. Zmień ją nieco, chociarzby nazwe tej sieci delikatesów

 

Edit: Łaj wszscy z waszego teamu dali 5 odrazu jak teamat powstał? Mogliście zaczekać na oceny gmclan'owiczów

ja nie dałem.. nie wiem kto głosował :P

co do fabuły zmieniona może być Joe Smith? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Z powodu tego co ci mówiłem, poza tym NIE STRASZNA oznacza, że nei jest straszna, l2przecinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budynki są 2d. Nie są dynamiczne i nie zmieniają kąta krawędzi, wraz z przesuwającym się ludzikiem (kamerą).

Ale w sumie myślelismy, żeby własnie tak zostawić - każdy room ma osobno ustawione budynki z perspektywą zbiezna na punkt po srodku rooma. Stąd nie ma możliwości by " te same budynki" wyglądały źle pod innym kątem, bo takowego nie będzie. Główny bohater wędruje po danym roomie, który widać na screnie, dochodząc do karwędzi przechodzi na inny room, gdzie perspektywa jest inaczej juz zrobiona.

Wiem o co chodzi. Gdyby widok ekranu przesuwałby się dynamicznie wraz z bohaterem, pixel po pixlu, to byłoby beznadziejnie, bo rzeczywiście statyczne budynki musiałyby zmeiniać ten kąt perspetywy. Ale tu nie bedzie takiej sytuacji, bo room będzie przeskakiwac a nie przesuwać się. Kurde, nie wiem czy dobrze to opisuję, ale nie będzie tak jak w tibii tylko jak np.... w Książe i tchórz?? Nic innego mi nie przyszło do głowy.

W kązdym razie pomysł był taki. Źle tak będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Czyli jak w knytt stories? Kamera nie podąża za bohaterem?

Jeśli tak to jak sobie wyobrażacie jazde samochodem? Ogólnie zabiera do realności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, ale jednak te budynki które są top down powinny mieć lekko widoczne ściany. Na waszym miejscu wy renderował bym scenę w jakimś programie do modelowania

E: i jeszcze zbyt sterylne to miasto :P dodaj jakieś śmieci, dziury na drogach itp.Poprawcie też to że podłoże się zapętla ogólnie 4-/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jak są top-down to nie da rady zobaczyć ścian, jakbyś wyrenderował to też byś nie zobaczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...