Skocz do zawartości

Wonderland RPG


Ignifil

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Wonderland RPG

Gatunek: RPG

Opis: Głownym bohaterem jest młody chłopiec Mark który w niewiadomych okolicznościach dostaje się się do krainy czarów. W krainie czarów wiele sie zmieniło po śmierci Alicji. Królowa Kier i Biała Królowa musiały zjednoczyć siły przeciwko wspólnemu wrogowi: Czarnymi Szachami które pod wodzą żyjącego dotąd w cieniu Króla kier(teraz Król Trefl) zawładnęły krainą. Sojusz jednak nie trwa długo przez różniące się poglądy władczyń. Teraz w całej Krainie Czarów trwa wielka wojna...

 

Autorzy:

Programowanie:
Ignifil i <poszukuję>

Fabuła:
Ignifil

Grafika:
Ignifil i <ktoś kogo szukam> do animacji

Muzyka:
Jeszcze nie ma

Screeny:

 

 

I coś extra:

Edge- hetman Czarnych Szachów

edge.gif

 

 

 

Pilnie potrzebuję równierz grafika który zrobiłby dla mnie animacje ruchu moich postaci.

 

edit: wiele osób narzekało na to, że nie wie o co chodzi więc
macie opis bohaterów z książki na podstawie której jest moja gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw, kim jest Alicja?

Ić umrzyj.

 

Serio nie zmieniaj grafiki. Tzn. ta ścieżka wygląda źle, ale cała reszta ma swój klimat i w jakiś dziwny, niewyjaśniony sposób mi się podoba - szczególnie pierwsza plansza, przypomina mi jakąś starą grę, ale nie pamiętam jaką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabuła oraz grafika wypada kiepsko.

Na razie nie oceniam.

 

No tak, szczególnie źle wychodzi martwa natura, ale postacie nie najgorsze, prawda?

 

Proszę, nie zmieniaj grafiki a rozgrywkę utrzymaj na jej poziomie! Dialogi rób w show_message i tytuł mojej ulubionej gry masz w kieszeni.

To masz jak w banku, możliwe, że dialogi będą zrobione w troche inny sposób, ale grafika niezmienna(przynajmniej grafika postaci, reszta w każdej sekundzie może uledz zmianie).

 

Omg, mam nadzieje z grafika testowa... Btw, kim jest Alicja?

 

 

Kliknij na to imie w opisie a się dowiesz :thumbsup:

 

Ić umrzyj.

 

Serio nie zmieniaj grafiki. Tzn. ta ścieżka wygląda źle, ale cała reszta ma swój klimat i w jakiś dziwny, niewyjaśniony sposób mi się podoba - szczególnie pierwsza plansza, przypomina mi jakąś starą grę, ale nie pamiętam jaką.

 

 

Ścieżka nie wygląda źle, tylko okropnie :twisted: . Ale wszystko(oprucz postaci) sie jeszcze zmieni więc spoko-maroko :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...