Skocz do zawartości

dobry hosting

Użytkownicy
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O dobry hosting

 • Tytuł
  Chicken
 • Urodziny 17.02.1991

Contact Methods

 • Website URL
  http://biznesmultimedia.pl

Previous Fields

 • Team
  Biznes Multimedia

Profile Fields

 • Skąd
  Chełm
 • Płeć
  Male
 • Interests
  Zapraszamy Państwa od odwiedzenia naszej witryny internetowej, która pokazuje, czym nasza firma się zajmuje. Z nami kupią Państwo nowego laptopa, z nami zafundują dzieciom super grę, z nami zareklamują się Państwo w Internecie. Tworzymy strony internetowe, zajmujemy się grafiką, pomagamy wystartować w handlu internetowym. To sprawia, że nasza firma często wybierana jest na partnera. Jesteśmy skłonni nawet powiedzieć, że wybierani jesteśmy bardzo często. Dlatego zapraszamy i Państwa! Na naszej stronie internetowej przedstawiamy nasze usługi!
 1. okres próbny 4 miesiące, później staż i zatrudnienie na stałe wykonujemy strony www, pozycjonowanie, piszemy programy, zajmujemy się grafiką komputerową potrzebuje konkretnej osoby, w przyszłości będziemy robić głównie gry komputerowe w tej chwili jest jeden projekt gry do ukończenia i należy pomagać mi w bieżących zleceniach ciecie html/css, projekty stron photoshop, api facebook, male programy, wtyczki i poprawki szukam fanatyka gier komputerowych, a nie osoby nastawionej tylko na kasę Lubelskie, Chełm
 2. Firma Twierdza Gier rekrutuje do projektu

  Dodaj oszusta to nie jest źródło prawdy. Robię to co chce klient. Jaki sens jest oceniać to? Widzę macie czas żeby pisać na forach jakie to ktoś ma portfolio. To chyba o czymś świadczy?
 3. Witam! Jestem kierownikiem firmy Twierdza Gier. Więcej o firmie na stronie www.twierdzagier.pl! Szukam stażysty z okolic Lubelskiego lub osoby chętnej do współpracy przy grach komputerowych lub w biznesie komputerowym. Od dawna planowałem wydać jakąś grę, ale nie miałem czasu lub odpowiednich ludzi. Teraz szczególnie mam dużo pracy. Więc potrzebuję grafika komputerowego do pomocy. Poważnie podchodze do sprawy, szukam ludzi do konkretnych projektów. W tej chwili zaczyam działalność i nie mogę sobie pozwolić na wypłaty, ani zaufanie bez sprawdzenia człowieka. Więc jeśli marzyłeś o pracy tego rodzaju lub możesz zaoferować jakies usługi związane z branżą internetową itp. czekam na twoje wiadomości. Po sprawdzenie kandydata, w odpowiednim momencie rozwoju firmy dostaniesz zatrudnienie na stałe przy większych projektach. Możesz to wykonywać jako pracę dodatkową, jeśli masz rachunki na głowie. Masz bezpośredni wgląd do projektu przy testowaniu. Twoje pomysły są brane pod uwagę. W autorach znajdzie się twoje nazwisko, ale prawa do gry są przypisane Twierdza Gier Łukasz Grodzki. W tej chwili interesuje mnie mała budżetowo gra, która miałaby za cel promować moją firmę. Najważniejsze jest dla mnie żeby ją skończyć w całości. Gra będzie podobna do Heroes 3, ale w innych klimatach. Projekt jest opisany w 30%. Brakuje szczegółowych danych na temat obiektów w grze i fabuły. Mechanika też wymaga testowania. Do wykonania grafiki 2D w siatce 64x64. Rzut podobny jak w grze Heroes 3. Ilość grafik do wykonania około 500 sztuk w tym 25% animowanych w 3-6 klatkach. Do gry zostanie dołączonych wiele modułów, które powinny zwrócić uwagę graczy. Gra posiada już muzykę i dźwięki. Jeśli będę zadowolony, otrzymasz wypłaty w trakcie pracy. Jeśli będę mniej zadowolony dostaniesz tylko (a może to dużo?) wypłatę ze sprzedaży gry 50%, dostarczam raporty ze sprzedaży Allegro i ze sklepu firmy. Jeśli gra będzie bardzo dobra trafi do polskich magazynów z grami. Pracowałem nad mikro projektami. Termin ukończenia gry jest z dniem 17 lutego 2013 w dniu moich urodzin. Proszę o kontakt osób, które potrafią pracować pod presją czasu i wykonują polecenia. Nalezy wykonać 10 małych grafik dziennie. Potrzebuję również większe grafiki do tła gry - kilkanaście sztuk w tym 50% animowane 3-6 klatek. Głównie miasta i menu gry. Nie wymagam pracy w niedziele, ale musisz kontrolować swoje zadania. Gra musi być gotowa w lutym! Kontakt na mojej stronie www podanej w 1 linijce. Mam nadzieję, że moje urodziny będą wyjątkowe. Czekam na propozycje współpracy. Dziękuję za zainteresowanie. Łukasz Grodzki, Twierdza Gier.
×