Skocz do zawartości

Komputer tnie się tuż po włączeniu


Floodnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam denerwujący problem i chciałbym się zapytać na tym forum, bo tu niegłupi ludzie są. 2 dni temu zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Otóż gdy włączam komputer, ma on czasem problem z odczytaniem dysku. Bootuje się itd, ale gdy ma załadować się Windows, pojawia się kursor i nic więcej. Do tej pory spotkałem się z tym dwa razy, ale to podstawa innego problemu. Po załadowaniu Windowsa i zalogowaniu na użytkownika, komputer zaczyna się ciąć jak cholera. Dzieje się to przez jakieś 15 minut od uruchomienia, po czym wszystko się uspokaja jakby nigdy nic.

 

Myszka - niby chodzi normalnie, trochę przycina, jakoś żyje. Ale, mimo że wydaje się, że można pracować, to gdy nasunę tą dziwnie chodzącą myszkę na np. Przycisk start, lub też chcę wykonać inną czynność - komputer nie odpowiada. Dopiero po chwili wszystkie operacje które wykonałem, zostają wprowadzone w życie w jednym momencie. Przez te całe 15 minut pali się czerwona dioda - dysk pracuje, dlatego pomyślałem że to może jego wina. Bywają momenty uspokojenia, przez jakieś 5 sec. wszystko chodzi normalnie po czym znowu zaczyna przycinać.

 

Do dupy - dodatkowo w menedżerze zadań pojawia się dziwny proces nazwany System, którego wcześniej nie było lub go nie dostrzegałem - ale raczej dopiero niedawno się pojawił. To wszystko przyprawia mnie już o bóle głowy. Proszę o pomoc.

 

Z góry dzięki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...