Skocz do zawartości

Jak zminimalizować okno do "tray'a"?


Szymi_2004

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Od długiego już czasu zajmuję się moim projektem "Kulki MP" (raz robię, raz nie xD). Ustawiłem w objectcie 1 (naszej postaci, kulki), żeby po naciśnięciu klawisza Insert zmienił się kolor owej kulki. Znudziło mnie na klika dni robienie mojej gry, więc wymyśliłem do niej bota. Ten oto bot miałby naciskać i puszczać przycisk Insert co np. 1 sec. Wymyśliłem sobie, że bot będzie odpalał się w tray'u by zaoszczedzić miejsca użytkownikowi na pulpicie/pasku. Niestety nie wiem jak zminimalizować aplikację do traya :/. Bawię się jakiś czas w Delphi i tam aby minimalizować okienko programu do tray'a potrzeba odpowiedniego komponentu. Czy w przypadku Game Makera bedzie potrzebny jakis dll? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkich :P.

Szymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawidss chyba go nie zrozumiałeś mu chodzi aby bot który będzie włączany razem z jego grą minimalizował się automatycznie bez ściągania jakiegokolwiek programu to tray ja znalazłem dll specjalnie zrobiony do gm niestety musisz kogoś poprosić aby ci go reuploadował link do tematu na oficjalnym forum gm http://gmc.yoyogames.com/index.php?showtopic=208273&st=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...