Skocz do zawartości

UT3 i reset zaraz przy uruchomieniu gry.


Gość members_display_name

Rekomendowane odpowiedzi

Jako szczęśliwy posiadacz UT3 od zaraz wziąłem się za instalowanie gry. Wszystko poszło gładko, instalator na końcu poprosił o ponowne uruchomienie komputera. Po tym włączyłem grę, pokazuje się czarny ekran. Po kilku sekundach komputer sam się resetuje. Zainstalowałem najnowsze patche, ale nie rozwiązuje to problemu. Konfiguracja sprzętowa mojego komputera to:

 

AMD Athlon 64 3000+, 1gb ram, Radek x1300 i płyta Asusa M2V-MX. Mam "Ikspeka" Professional z SP2.

 

Ten config spełnia wszystko pod zalecane, poza procesorem (który w zalecanych jest dwurdzeniowy). Wszystko jednak jest lepsze, niż podane na pudełku od gry wymagania minimalne. Może potrafiłby ktoś pomóc mi z tym problemem? :r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to: 2.4GHz AMD lub Intel dwurdzeniowe.

 

Żeby to naprawić musisz:

Informacja dla tych wszystkich którym demko się włącza, ale później pojawia się czarny ekran i komp się resetuje. Aby naprawić ten błąd trzeba wejść do katalogu Moje dokumenty\My Games\Unreal Tournament 3 Demo\UTGame\Config tam trzeba odnaleźć katalog UTEngine.ini. W tym pliku należy odnaleźć bInitializeShadersOnDemand=False i należy to zamienić na bInitializeShadersOnDemand=True. Zapisać plik, zrestartować kompa i cieszyć się grą!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...