Skocz do zawartości

Zakup ramu i karty ;)


Fallord

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ano dużo ostatnio tych zakupów u nas na forum xD.No ale cóż,okres świąt sie zaczyna a Fallordowi już gierki z gazet nie działają ;o,No więc wpadł on na kupno ramu.

Jakiej firmy RAM'y polecacie ?(Aktualnie mam Goodramy)

Czy nie będzie kłopotu z wymianą ?

Nie będzie komlpikacji z pozostałymi częśćmi ? (Płyta główna ASrock(jaka nie wiem ;x),zintegrowana karta graficzna ATI radeon x200,Dysk Sata80GB Seagate)

Ati czy Nvidia ?

Znacie jakieś karty w cenach do 250zł ? (Szukac na allegro xD)

Co sądzicie o tej karcie ? http://allegro.pl/item275503226_palit_rade...00_1000mhz.html

 

Prosiłbym o odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nVidia. Kupiłem rok temu wcale nienowy model i służy mi do dziś obsługując nawet wymagające gierki przy średniej klasy innych podzespołów. Jak teraz zapewnie coś kupisz to będzie służyło do końca świata. ;) A ati sprzedał się amd'kowi. :P

 

Co do ramu, to najlepiej kup też Goodram'y, żeby ładnie współgrały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATI Radeon X800 GTO !! Polecam Ci go serdecznie :) Need for speed PS na max detalach (dla tej karty 4xAA i reszta na HIGH ) oraz rozdzielczości 1280x1024 osiąga u mnie nawet 16 fps !! wątpię aby jakaś inna karta poradziła by sobie z tym :) (za tą cenę) Zawsze istnieje możliwość przerobienia jej na X850XT i wzrost fps do 25 :)

Co do ramu to Kingston będzie idealny Goodram też nie są złe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam radeona to najgorsze jakie może być ja w tej chwili niewiem jak z oszczędnościami ale ci polecam GeForce 7900 gs albo GeForce 8800

 

ATI Radeon X800 GTO !! Polecam Ci go serdecznie smile.gif Need for speed PS na max detalach (dla tej karty 4xAA i reszta na HIGH ) oraz rozdzielczości 1280x1024 osiąga u mnie nawet 16 fps !! wątpię aby jakaś inna karta poradziła by sobie z tym smile.gif (za tą cenę) Zawsze istnieje możliwość przerobienia jej na X850XT i wzrost fps do 25 smile.gif

Co do ramu to Kingston będzie idealny Goodram też nie są złe smile.gif

 

Co 16 fps ? To słabiutko mi karta osiąga 23 fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Kingstona? Bo to fanboy'e? Drogi ram to polecam firmy takie jak: Patriot i Corsair a te tansze to polecam firmy Samsung, Infeonion i GoodRam.

 

A ta karta co Ci doradzilem ( ta w Twoim poscie ) za taka cene sieje wymiot :) Takze o karte sie nie obawiaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...