Skocz do zawartości

WIEDźMIN


zalu

Rekomendowane odpowiedzi

witam doładowałem sobie RAM i pozwoliłem sobie zamucić w Wiedźmina lecz mam problem

otóż jestem na bagnach nieopodal Wizimy muszę przeprowadzić dziadka do kapliczki lecz po drodze spotykam jakieś chwasty wiecie takie rośliny wyrastają z ziemi wysokie do nieba ( a głupie jak trzeba )

więc jak je pokonać pokonać ???????? z góry :

 

 

THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierzesz i bijesz, styl mocny, miecz zelazny.. na początku ciężko z nimi, potem bedzie latwiej rozpykać. Wypij jakieś eliksiry, najlepiej jaskółke i wilka?(nie wiem czy dobrze pamietam)

@faktycznie, srebrny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na hardzie miecz może nie dawać rady (swoją drogą - srebrny na potwory, nie żelazny).

 

Osobiście polecam używanie znaku Igni i ewentualne uciekanie, żeby się zregenerować. W ogóle znak Igni wymiata kompletnie wszystko ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak igni to lekka przesada, kościeja zbijesz znakiem igni bez draśnięcia...

 

Tak jakby pora dnia nie robi różnicy jaki miecz trzeba urzywać. W tym nalezy kierować sie opisem potwora w bestiariuszu.

Puszczyk, Jaskółka, Zamieć - szybsza regeneracja energi, regeneracja hp, wieksza szansa na uniki.

Znajdz miejsce MOcy i sie podłąduj.

Miecz żelazny, styl silny i powinienes wyrwac chwasta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooooooo Ale była rzeź chwast nawet mnie nie drasnął ja jego też wychlałem z jakieś pięć eliksirów i kicha nic stał chwast jak nowy aja się bujałem ( przez przypadek kliknąłem na jakiś dobry alkohol ) tego dziadostwa załatwić nie idzie :boxed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej a wie ktoś moż egdzie chowa sie ten elf szefu Scoate'l, w misji "bez przebaczenia" jak trzeba sobie skołować sojuszników? W poradniku napisane na bagnach, dziennik zaznacza na mapie gaj druidów a ja tam łaziłem w różnych porach dnia i nocy i nie mogłem go zastać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wydaje mi sie że tak, ale nie dam sobie ręki uciąć. spojrze jeszcze raz, chocia wydaje mi sie ze nie było tam wiewiórek odkad sie 3 akt zaczał

..a tak offtopicowo dodam ze ta gra mimo ze ma sporo wkurzającyh motywów wkręciła mi zajawke żeby jeszcze raz przeczytac całą sage..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm z altem biegam non stop prawie, chocby zeby krzaczki zbierać :)

a wiesz co ze nie wiem? moze faktycznie u vivaldiego siedzi, tam nie byłem, dzięki za rade :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...