Skocz do zawartości

Nowy procek ustawienia ck_ratio i SW1


Millenium

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę owijał w bawełnę pisałem o tym na kfd ( KOMPUTEROWE FORUM DYSKUSYJNE)lecz to co tam piszą ludzie uważający sie za specjalistów to żenada i nic nie pomaga więc dam tu linka d topicu i może wy coś tutaj albo tam mi napiszecie ok??

 

LINK:

http://komputery.katalogi.pl/Nowy_procek_u...0904.html#post6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo to Ty masz procka na magistrali 200MHZ :P A nie 400Mhz... Proste rownanie: 11x200mhz=2.2Ghz

A nie: 11x400mhz=4.4Ghz

A to, ze pisze 400Mhz to nie jest prawda bo AMD podaje FSBx2 a Intelx4 :)

 

A po drugie... Szukales moze najnowszego Bios'a do Twojej plyty glownej?

 

Po trzecie sprawdz to i poszukaj Twojego procka:

http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherb...ProductVersion=

 

Jezeli go tam nie ma to Twoja plytka go nie obsluguje :P jezeli jest i jest napisane jaka wersja Bios'u jest wymagana do dzialania to ja porownaj z Twoja jak sie nie zgadza to sciagnij ze strony GigaByte nowa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi być ;p bo wcześniej koleś z pewnej firmy komputerowej podał mi rozpiskę Procków które u mnie pójdą i zaznaczył najlepszy ja najlepszą kupiłem tyle że teraz problem z wykorzystaniem jego ;p

EDIT:

ZGNIŁEM TĄ SAMA ROZPISKĘ TRZYMAM W RĘKU TYLKO MAM ZAZNACZONY JAKI JEST NAJLEPSZY ;p ALE ANI NA MOJEJ ANI NA TEJ W NECIE NIE WIDZĘ PODANEJ WERSJI BIOSU DO POSZCZEGÓLNEGO PROCKA

PS. ZAPOMNIAŁEM DODAĆ ŻE MAM WERSJE F6 BO TYLKO TAKĄ UDAŁO MI SIE ZAINSTALOWAĆ PRZEZ PROGRAM @BIOS TEJ NAJNOWSZEJ WERSJI F7 Z STRONY GIGABYTE NIE UMIEM ZAINSTALOWAĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...