Skocz do zawartości

Czoug


Rekomendowane odpowiedzi

Umarł Teletubbies killer ale niech żyje Czoug! Czoug to będzie multiplayerowa naparzanka w stylu Liero (możesz np. za pomocą broni kopać tunele) ale będzie więcej trybów gry takich jak np. DeathMath, CaptureTheFlag, VolleyNuke (VolleyBall z bombą atomową w piłce), Mutant (na początek trzeba jak najszybciej zebrać coś co da ci takiego kopa że... a jak ci się nie uda to pokonaj Mutanta a ty nim zostaniesz. Punkty może zdobywać tylko Mutant.), Gladiator (to samo co wyżej ale Mutantem jest trzeci gracz sterowany przez CPU i kto zabije pierwszy mutanta ten wygrywa) oraz TotalHolocaust (wygrywa ten kto rozwali najwięcej cywili). Na razie w becie jest tylko DM z 4 broniami. Są to: "Peacemaker", rewolwer, Minigun (trzeba mieć wprawę w jego opanowaniu) oraz Rocket Launcher.

 

PS. Sorry za to że daję w załączniku (i marnuję cenne 200kb) ale Lycos postanowił się pozbyć niepopularnych kont (pozdro dla Marmota który ma tam 2).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Marmota? Obydwa konta mi działają :D . Chyba wiem nawet czemu. Staram się zaciągać coś z serwera tak żeby był oblegany sztucznie. A jak nawet to lycos kilka razy mi wysyłał na te konta, że są jednymi z najczęściej odwiedzanych :D

 

Co do gry:

Dla mnie nudy. Lepiej rób mody do Liero Xtreme, bo masz fajne pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

re Marmot: Ale to very very wczesna beta robiona w 48 minut :P Nudy to są rzeczywiście jak sie nie gra z kumplem.

 

Za 2-3 dni kolejna wersja beta.

 

EDIT do Marmota: A co do lycosa: Nie wierz w te bzdury o popularności strony bo mi też coś takiego przysłali chociarz oprócz gry "Babcia Kleofasa" nic tam nie trzymałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działała by jak by była ta bibloteka

 

Nie ma??? A sprawdź w Start>Ustawienia>Opcje Folderów w zakładce Widok czy masz ustawione "Pokazuj wszystkie pliki". Biblioteka na pewno sie pojawi którą trzeba przekopiować do Katalogu Windows>System.

 

Stan ukończenia gry Czoug:

 

Gra=4%

DeathMath=30% (poprawki w zachowaniu ognia, poprawki w broniach (pistolet i minigun mają większe pole rażenia a minigun już nie "lata"), nowe bronie (FireBall (ulepszona rakieta która wokół siebie wystrzeliwuje ogień), Laser, Granat (można go użyć tylko raz, ale ma dużą siłę rażenia) oraz Rocket Storm (wystrzeliwuje 3 rakiety naraz) Edit:Nowa Broń: HellGun wystrzeliwująca laser, ogień i naboje naraz)

CTF=0%

Mutant=0%

Gladiator=0%

Holocaust=0%

 

Aha, zostanie dodana funkcja wczytywania mapy z plików bmp, gif, jpg. Ale się tym zajmę pod koniec tworzenia gry. I na szczęście da się to zrobić.

 

Edit: Poszukuję levelmakerów. Plansza musi mieć rozmiar 640x480.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...