Skocz do zawartości

POMOC DLA MNIE


szkarlatny

Rekomendowane odpowiedzi

ten wpis jest dla takich którzy chcieliby mi poświecić czas na nauczeniu mnie obsługi w game maker i nie tylko. każdy kto chce ze mną o tym pogadać na gg lub nawet osobiście i pokazać mi co byłby bardzo mile przeze mnie widziany :P tylko nie wiem czy wo gole jest ktoś taki...czekam :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam dokumentacja jest trudna dla nowych ;P Lepiej arty dla początkujących - lepiej w nich są podstawy wytłumaczone ;)

 

@up: chyba oszalales? klockow prawie sie nie obsluguje ( no moze czasami, ale rzadko, czasami sie zdarza ze kod lepszy od... klockow )

?? Masz coś do klocków? - propaganija zrobił całego backa na klockach -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kacz de klałn? nie no nie rosmieszaj mnie :D na razie radze popracowac na tym, co pisal fervi, zreszta mnie przyciagnal pewien filmik na youtube GM tutorial i juz nie wiem jak dalej udalo mi sie ciagnac...

 

@up: sor zapomnialem :D klocki sa przydatne pisalem przeciez :) ale czesciej jest kod uzywany... ... klocki kocham bardziej dlatego, bo schodzilem na dol :D ( backdown )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki wszystko tak jak mówił Yoda jest dla mnie trudne bo jestem początkującym, te klocki jeżeli chodzi ci o te w objects tez :crying: ...nie wiem nawet za bardzo gdzie umieścić te code, troche rozumiem te ,,klocki,, ale nie wiem do czego służy każdy z nich. dlatego ich nie umiem obsługiwać i proszę o pomoc zęby sie ktoś ze mną skontaktował... :bye1:

 

wiem ze można czytać ale co innego jest jak ktoś powie albo pokaże ale nie myślcie ze len ze mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, GMClanowa Siostra Milosierdzia z checia Ci pomoze szkarlatny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...