Skocz do zawartości

Rejestracja Game Maker'a ?!


Rekomendowane odpowiedzi

siema

 

mam jeszcze jedno pytanko. a więc zastanowiłem się już nad kupnem oryginalnego kluczyka go GM'a, ale nie wiem jak mu wysłaś kasę za granicę, na jego stronie pisało o jakichś firmach, zapłatach kartami bankowymi itp... A ja nie posiadam tego typu rzeczy, jedyne co mam to konto PKO BP i kasa (70 zl - wymieni sie na dolary lub euro). więc jak mam to mu wysłać, aby jak najszybciej mieć kluczyk? i aby pieniądze dotarły jak najszybciej oraz jak najbezpieczniej.

 

ps. napewno będziecie wiedziec, bo na tym forum jest dużo fachowców od gm i dużo osób ma zarejestrowanego gm'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie wiem czy ktos tutaj robil przelew z konta na konto, ale ja zrobilem to standardowa metoda. Dolary owinac papierem, wlozyc w koperte i wyslac na adres Marka Overmarsa, do tego musisz napisac mu maila ze wyslales kase oraz podac swoje dane osobowe. Do takiej przesylki lepiej doplac za opcje ekspresowe costam i jakies zabezpieczenie. Czas dojscia to okolo tydzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysyłałem przelewem i mówię że się nie opłaca. Poza kosztami Game Makera, płacisz jeszcze za przelew za granicę (Mark ma konto w ING, więc w Banku Śląskim płacisz trochę mniej), za wysłanie innej waluty itp. Ja zapłaciłem w sumie 150zł zamiast 60zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam nie wiem co tak nabiło. To ten Bank Śląski jakieś dodatkowe opłaty nakłada :) .

"- Synu, jak tatuś wybierze bank to nie ma bata. ING Bank Śląski synu. Solidna marka, setki oddziałów, a do tego wszystko masz przez telefon lub internet.

- Już przelałeś? Zaje...fajnie"

[JOKE] :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Lion: Dlatego wlasnie lepiej doplacic pare zlotych i wybrac dodatkowe zabezpieczenia jak potwierdzenie odbioru, zabezpieczenie kwotowe przesylki itd. Bez takich opcji nawet nie ma co wysylac listu. Poza tym europa zachodnia to nie Polska. ;)

 

A marmot nic nie skaszanil. 3zl za przelew to na rynku krajowym. Za granice stawka wynosi MINIMUM parokrotnie wiecej plus zdzierski przelicznik walutowy i w sumie nie ma co sie dziwic, ze marmot tyle zaplacil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...