Skocz do zawartości

Black Assasin


Morro

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Black Assasin

 

Gatunek: gra akcji

 

Opis: Wcielamy się w łucznika-zabójcę. Pewnego razu przechodzimy koło wielkiej gildii. Spostrzegamy, że jest ona zniszczona a koło niej stoi pewien starzec. Tu zaczyna się fabuła gry. Wykonujemy zadania dla wielkiego Gui-Taha pokonując jego wrogów i broniąc dobra.

 

Jest to moja naprawdę pierwsza gra, nie licząc ledwo zaczętego fallina.

 

Download: Link!(nowy)

Rozmiar pliku: ok. 10mb

 

Autorzy:

Programowanie:ja [Morro]

Fabuła:ja [Morro]

Grafika:ja [Morro]

Muzyka:dźwięki ja, muzyka FFVII, Linkin Park [1 utwór]

Screeny:

screen 1

screen 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sie wzorowales na Assasinie to mogles dac jakis (chocby) system ruchu ulicznego (przechodniow (gapiow), kamuflaz w tlumie, itp) - byloby ciekawiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dobrze spakowana tylko użyjcie porządnego programu do rozpakowywania (7zip) <_<

 

Co do gry:

 

GRAFIKA: 8 / 10 - ładna i klimatyczna ;)

DŹWIĘKI I MUZYKA: 6,5 / 10 - mogą być pasują ;)

GRYWALNOŚĆ - 7,5 / 10 - miło i przyjemnie się gra ;)

 

OCENA: 4/5 z tym że 5 rezerwuję na takie gry jak MAGI, Almora, BACK'i, i niektóre gry Psichixa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

assasin wzieło się od hashashin (czy jakos tak) - a to z kolei wzieło się od haszu, którego palili assasini żeby lepiej orientować się w akcji. Już ich lubie, podobne zainteresowania mamy :) (chodzi o haszyk nie o zabijanie ;p)

Co do gierki - nie zdążyłem jeszcze obadać ale screeny wyglądają ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehehe xD hashashin mnie dobiło!xD moj bohater nie pali haszu...xD

moze dorobie mały bonusik do życia, że jak zapali to jak w Pico zycie mu sie zregeneruje

z życia wzięte, w jakiejś książce było nie wiem czy nie "anioły i demony" dana browna, możesz dodać jakiś haszyk, będzie bardziej realistycznie ;p

 

@DOWN

ano - haszysz to żywica wydzielana z konopi indyjskich właśnie. zresztą przy odrobinie zawziętości z ganji da sie zrobic haszyk. Osobiscie wole ganje chociaz haszem nie pogardze (uwielbiam jego smak ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hashshashin rzeczywiście brali narkotyki, ale mimo zbieżności nazw nie był to haszysz (najprawdopodobniej konopie zaprawione czystym alkoholem) :) Zresztą wielu uważa, ze oznacza to po prostu "podążający za Al-Hassanem" (który był swego czasu szejkiem Alamut). Jak zwykle teorii jest tyle, ilu badaczy ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ten tytul tak sie rzuca w oczy, dlatego mozna myslec ze sie wzorowales - nie zlosc sie juz xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ten tytul tak sie rzuca w oczy, dlatego mozna myslec ze sie wzorowales
Dla mnie to bardziej chęć odcięcia się od Białego Zabójcy z AC :} Dajcie już spokój, film Kiler (zabójca!) też był wzorowany na Assassin Creed XD? Nie wspominając już o tym, że AC to w rzeczywistości gra SF :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...