Skocz do zawartości

Kanał IRC


Bixon

Rekomendowane odpowiedzi

Hm... Co jest z tym kanałem IRC ? Miała byc wolnośc słowa, a za spam miały być kicki....

Jabol zaczał spamowac, powiedzialem żebyście go kickneli jak to zawsze robicie i sam dostałem kicka nie wiadomo za co. Wbiłem jeszcze raz, dostałem znowu kicka od blacka.... Klient IRCa mi się zaciął i zaczął resetowac połączenie. Wyłączyłem i jak chciałem pisac wiadomośc (po ok. 10-15 s) dostałem bana. Wbiłem przez przeglądarkę (nie miałem bana na host) i wytłumaczyłem co się stało, poprosiłem o unbana... I co dostałem ? Bana na hosta.... No dzięki wam bardzo... Jak firemark kickował (nie banował) to od razu była zadyma. A jak na #gmclan ktoś zrobi coś przeciwko marmotowi/jabolowi/blackowi od razu dostaje kicka/bana....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zacząłeś spamować potem tekstem "kurwa dajcie unbana" a potem "dajcie unbana plx". Gdybyś to normalnie wytłumaczył, to byś został odbanowany (a ban i tak na godzinę tylko był), a tak to dołożyliśmy ci jeszcze 15 minut do tego ;p .

 

A tak poza tym, to zapraszamy na kanał ^^ . #gmclan w sieci Quakenet, wejście przez dowolny klient IRC, albo przez stronę http://jabol.in5.pl/gmclan/ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot, przykro mi bardzo, ale ta strona nie działa o_O

Ani gmclan.gaa.pl ani gmchat.gaa.pl

Wyświetla się :

Not Found

 

The requested URL / was not found on this server.

 

Co do wytłumaczenia, to wytłumaczyłem i poprosiłem o unbana. I co otrzymałem ? Od blackmaula odpowiedź : nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...