Skocz do zawartości

Prosba O Przyklad


Rekomendowane odpowiedzi

Ok.

Wiec Chce zeby mozna bylo chodzic przy przeciwniku nie zabijajac go (bo jak go tykam nie uderzajac siekera to on juz lezy z odcietym lbem:D) chce tez zeby przeciwnik mial wiecej zycia zeby mozna bylo walnac go kilka razy i chce zeby przeciwnik mnie atakowal i chce zeby tylko niektore sprity(to to co opowiada za animacje ruchow mojej postaci) zabijaly przeciwnika (tu akurat chodzi o animacje uderzena siekiera ) wiec pomozcie mi i wytlumaczcie co mam robic i gdzie mam to robic DOKLADNIe!!! Za pomoc z gury Dziekuwa :D

 

Jeszcze Jedna rzecz Powiedzcie Mi Gdzie Mam Zrobic Zeby na ekranie gry byl muj pasek HP i pasek HP przeciwnika, przeciwnikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezuuuu!!! :twisted:

masz str. glowna, tam uploader, na samiuskim dole gdzies jest twoj (jezeli masz 0 plikow) otwierasz go i tam masz przegladaj <_< poza tym jak mniemam tobie moze pomoc tylko kubos (kubos bez obrazy :P ) ze jest jakims vipem a nie jest!!! najpierw przejrzyj regulamin, FAQ, dokumentacje, przyklady, forum, instrukcje, a dopiero pozniej zadawaj glupie pytania! (i odp. :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce zeby tylko niektore sprity(to to co opowiada za animacje ruchow mojej postaci) zabijaly przeciwnika (tu akurat chodzi o animacje uderzena siekiera )

W kolizji przeciwnika z twoja postacią:

 
if sprite_index=uderzenie_siekiera
{
<co ma się zdarzyć>
}

 

Niemoge Tego Wrzucic Na UpLoader :/

Dlaczego nie?

 

kubus mi też daj swoje gg biggrin.gif chciałbym cie bliżej poznać :*

:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...