Skocz do zawartości

Engine Samolotów w 3D


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam taką małą (może nie taką małą :] ) prośbę. Czy mógłby ktoś mi podrzucić engine gry samolotowej w 3D. Chciałbym, aby w takim enginie latało się samolotami i strzelało, wszystko oczywiście w 3D. Pozdrawiam,

GMLand :P

 

P.s. Ciekawe jak się robi takie gry! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się je przyjemnie! :D A co do silnika to na forum gmcommunity jest tego dużo. Mógłbym ci takowy napisać... Ale co tam, sam poszukasz :]

 

Pozdro

logo_mini.png

 

@up

Nie klnij! :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no qrwa drugi sonique,jak widziałeś taki silnik to ściągnij,jak nie i chcesz żeby ktoś ci go zrobił to możesz pomarzyć.

Gdyby widział to by na pewno ściągnął, ale nie widział dlatego pyta się kogoś kto widział i wie skąd można pobrać. Może ktoś nawet mieć taki silnik, gdybym ja miał i byłby mi niepotrzebny to bym śmiało dał, więc może ktoś inny jeśli ma, to da. (marzenia czasem się spełniają o!) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no qrwa drugi sonique,jak widziałeś taki silnik to ściągnij,jak nie i chcesz żeby ktoś ci go zrobił to możesz pomarzyć.

Jeżeli nie masz zamiaru mi pomóc, to po jaką nędzę klniesz, a w dodatku offtopujesz? :angry:

P.s. Nie oceniaj ludzi pochopnie! (mała rada na przyszłość :thumbsup: )

 

Robi się je przyjemnie! :D A co do silnika to na forum gmcommunity jest tego dużo. Mógłbym ci takowy napisać... Ale co tam, sam poszukasz :]

 

Pozdro

logo_mini.png

 

@up

Nie klnij! :angry:

Oks, poszukam. Jak mi się uda coś znaleźć to wezmę i tu wkleję tego linka (może komuś innemu się przyda).

:)

 

EDIT:

Eeee. PsichiX, mógłbyś mi go napisać? (ja szukając na tamtym forum znalazłem tylko 3 wyniki z czego wszystkie były w 2D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhm. Poproszę 99% gry.

Zaraz nam zrobisz koleją część GTA człeku nie bierz sie za 3D jeśli nic nie umiesz. Pokarz swoje umiejętności i zrób w gm np: ludzika.

 

Ja jak będę chciał to coś takiego zorbie ale mi sie nie chce.

Ja teraz zamiast wydawać gier uczę się gma a nie tak jak o zrobiłem pierwszą gierkę idę to z publikować na gmclanie. Potem się dowiedziałem że zrobiłem straszny błąd. Naucz się programować sam gry a nie poproszę engine gry 3D co jest ogólnie grą 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...