Skocz do zawartości

Problem z Komputerem


entrixo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Potrzebuję pomocy, mój komputer się przegrzewa a dokładniej procesor. Jego temperatura dochodzi do 70 stopni celsjusza i z komputera rozlegają się piski ostrzegawcze. Mój procek to : Intel Celeron D 3.20GHZ

 

Szukałem ale nie znalazłem rozwiązania problemu.

 

Pomocy!

 

Dziękuję z góry!

 

Entrixo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jęsli nie chcesz inwestować w chłodzenie to zdejmij kawałek obudowy, na 100% pomoże. W moim procesorze średnia temperatura to właśnie od 70 C wzwyż. B)

 

No to masz problem :) zobaczysz co będzie się działa z Twoim komputerem w przyszłości :)

 

entrixo@ Miałem ten sam problem ;) Tylko że mój sięgał do 85*C a wina była prosta nie dociśnięty radiator tz. Na Socket 755 są 4 otwory na radiator / boxa pod radiator i porostu on wyglądał na dociśnięty a tak nie było :)

Lub poprostu go wyczyść ;) napewno coś pomoże xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia temperatura procesora waha się od 50º C - 60º C. Dobra rada to tak jak pisali wyżej, otworzyć boczną część obudowy ja tak mam i nie ze względu na lepsze chłodzenie ale gdy coś to mam szybki dostęp do podzespołów. A i sprawdź wiatrak na procesorze, mogło się zdarzyć że kiedyś rozbierałeś dziada i... odwrotnie zamontowałeś wiatrak, mi się tak raz zdarzyło z wiatrakiem na karcie grafiki... xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...