Skocz do zawartości

Sprity ze starej gry


Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Z takiego syfa sprite'ów bym nie brał. Uwierz mi. Też miałem commodore, w mojej pamięci pozostały obrazy cudownych gier z piękną grafiką, ale jak zapuściłem gry na emulatorze, to się załamałem, że wspomnienia sobie psuję. Sprite'y są wręcz obleśne, a piksel jest chyba rozmiarów minimum 4x3 pecetowe, więc co ty z tamtej gry chcesz brać. :) Poza tym telewizor wszystko wygładza poprzez rozmycie.

 

ps. Gra się nazywała Montezuma's Revenge i jak dobrze pamiętam, to miała buga i nie dało jej się przejść, można było grać bez końca.

 

ps2. Tutaj masz screenshoty:

http://emulazione.multiplayer.it/cbmitapag...games/games.htm

 

Teraz weź jakiś rysunek i powiększ sobie na rozmiar monitora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Gra się nazywała Montezuma's Revenge i jak dobrze pamiętam, to miała buga i nie dało jej się przejść, można było grać bez końca.

Tia... Pamiętam jak błądziłem na swoim komciu po lebiryntach Montezumy ;) Nigdy nie mogłem znaleść wyjścia, ale i tak codziennie w to grałem. Kiedyś gry miały moc, teraz to nie to samo...

Aa... Ranma, dzięki tobie przypomniałem sobie o grze B.C. Quest for tires! Dzięki! To była przecie moja druga ulubiona gra po Montezumie! Znowu sobie w nią pykam :] I znowu nie moge pobić rekordu brata :P

 

A co do sprite - dzięki za link do obrazka, heh. Chociaż to mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...