Skocz do zawartości

Fabulatorzy


Wolfoxer

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na pomysł zrobienia konkursu na najlepszego fabuło pisarza. Ja wam podaje typ gierki a wy piszecie fabułę, po jakimś czasie (zanim się uzbiera kilka fabuł wymyśle jakim) zbieramy to i oceniamy. Jak się temat rozkręci i będę miał czas to założę mu forum (ale nawet jak się rozkręci to mi się trochę forum nie będzie chciało zakładać :) ).

Tylko nie życzę sobie fabuł typu:

-idziesz i rozwalasz wszystko na drodze

-fabuła idealna do guCiowatej gry z serii k***a k***a

 

I prosiłbym moderatorów o kasowanie postów typu: "zdarte z ligi!" "to nie ma sensu!" itd.

 

A teraz piszecie fabułę dooooooooo ... platwormówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja dziesie sie w szpitalu psychiatrycznym, klasyczny wstep w stylu gdzie ja k**** jestem i co ja tu robie.. napoczatku jakies haluny i sczatkowe informacje o braku personelu i tego ze wiezniowie sa wolni... banał powiecie... to teraz dodajmy do tego że wszystkie fazy kolesi w spychoatryku stają się prawdziwe, koleś ma banie że gonią go nietoperze i one faktycznie wlatują do pomieszczenia z hukiem rozsypując w pył okno.. inny koleś myśli że jest baletnicą i śpiewa o różowych króliczkach które wesoło chadzają po ekranie, akcji może być dużo, ziomek który myśli że jest napoleonem czy innym Juliuszem Cezarem podniecjający się walkami gladiatorów - z których jesdym jestes Ty, nie mowie juz o gościu któremu odkleja sie wietnam a Ty musisz go przeprowadzic przez pole ryżowe do cieplutkiej celi. Tyle. Nie bede pisal fabuly do calosci bo kupsko by z tego wyszło... jakby jakiś geniusz chciałby wykorzystać tą fabułe to ja problemów nie widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...