Skocz do zawartości

Zablokowane Piłeczka 3 - armageddon !


BartekGM

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Piłeczka 3 - Armageddon !

 

Gatunek: Platformówka

 

Opis: Sqeul gryz komórki ale na kompa !

 

Download: https://gmclan.org/up1562_4_Pi_eczka_3___Ar...don___demo.html

Rozmiar pliku: 997 KB

 

Autorzy: BartekGM

Programowanie:
BartekGM

Fabuła:
BartekGM

Grafika:
BartekGM

Muzyka:
MIDI

Screeny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zobaczeniu screena nawet tego nie sciagam. Ta grafika poprostu odstrasza :blink: Wez popracuj troche nad nia. Bo narysowac pare kresek, walnac jeden kolor i w ogole to kazdy potrafi. Szczerze to nawet jak mialbys mi placil za granie w to, to bym pewnie nie gral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bouncy (czy jakoś tak) na 6610i mile wypełniał mi czas...to coś jednak już nie spełnia swojej roli :/

Gwiazdeczka/5

 

BTW. Hoho! Black zmienił avatara :D

 

Muzyka: MIDI

Ten człowiek ma genialne nazwisko!!! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! nie przejmuj sie ich opiniami :) popracuj troche nad grafa i bedzie luzik :thumbsup: pomysl ciekawy wystarczy grafika jak dla mnie narazie nie dam oceny bo graficzka odstrasza zmien ja to ocenie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! nie przejmuj sie ich opiniami smile.gif popracuj troche nad grafa i bedzie luzik thumbsup.gif pomysl ciekawy wystarczy grafika jak dla mnie narazie nie dam oceny bo graficzka odstrasza zmien ja to ocenie ;]

 

Taaaaak...nie przejmuj się naszymi opiniami! Luzik-rób swoje. Byle było, byle jak i co pół godziny :] Wszyscy będą "hepi", będziesz przekonany, że stworzyłeś cudo, założysz stronę www dla swojej gry, gdyż Twoja gra jest w porządku, ziooooom!!!

Słuchaj tylko pozytywów! Nie przejmuj się jakością gry! Nie akceptuj krytyki, byle było "el hepi", a "el hepi" jest wtedy, jak nie widzisz błędów!!!

 

Tak na serio, to nie słuchaj tego typu głosów "człowieka, który narzuca innym świetność własnych gier"!!! To pewna zguba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...