Skocz do zawartości

Kolizja z samym sobą


Omi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Trzeba zamienić object2 na other. Ale to i tak kiepski pomysł, ponieważ najpierw skrypt wykona się dla jednego obiektu, a potem drugi obiekt pobierze... swoje dane. Polecam utworzyć dodatkowe zmienne, które będą trzymać stare wartości. No i jeszcze jeżeli kolizja będzie ciągła wystąpi błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ranmus już mi nie potrzeba zrobiłem to inaczej tera zajmuje się innym problemem bo wiesz robie program do robienia krzyżówek jedno-pionowych i to było do robienia pionu tera zajmuję się poziomem i tu jest kolejny alert ale z tym się jakoś uporam na razie w gm6 programik ten zajmuje 14 kb planowana wielkość wyjściowa od 25kb-1mb(ale to jeśli rozwiąże noobowo ten program czyli kilka takich samych obiektów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
ranmus już mi nie potrzeba zrobiłem to inaczej
Teraz brzydko napiszę: A co mnie to obchodzi, że już rozwiązałeś problem? Nie podałeś rozwiązania w temacie, to przynajmniej ja to zrobię po części... Inaczej równie dobrze temat mógłby zostać wykasowany, bo w przyszłości potencjalnemu szukającemu nie pomoże w ogóle i jeszcze się będzie wkurzać, bo pomyśli, że coś znalazł, a tu bach, nie ma odpowiedzi, bo autorowi tematu już się odwidziało. Pamiętaj, że nie tylko Ty korzystasz z forum i rozwiązywanie takich problemów publicznie może pomóc i innym.

 

Ja odpowiedź dopisuję dla potomnych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...