Skocz do zawartości

Długi strat komputera


Pasterz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to potrzebne bo zawsze się odpalał dobrze tylko od jakiegoś tygodnia zaczął bardzo zwalniać. Acha i jeszcze zmieniłem ekran bootwowania ale mam go już 2 miesiące i nic się nie działo.

Powiedz ile masz ramu i jak szybki jest dysk ktorego uzywasz

 

Ramu mam 512 mb a jak szybki jest dysk to nie pamiętam i nie mam jak sprawdzić bo nie jestem przy tym komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo informacji podales.

 

Najlepiej zrob defragmentacje dysku , lub scana dysku anty virusem bo to moze byc jakis troian czy co?

 

 

Darmowy prosty anty vir to http://www.avsoft.pl/

bodajze po instalacji wystarczy zrestartowac komputer (Pozdro)

 

Jeszcze jedna mozliwoscia chyba jest ale w tym pewny nie jestem (moze cos ze sterownikami masz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ci się "z lekka" dysk popsuł? Ja np kupiłem sobie ostatnio dysk ok.320 GB i włącza się długo. tam gdzie ma być "ładowanie systemu" jest czarny ekran. dopiero po 4 min się system włączy. A jak się włączy to tak śmiga że aż miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włącza się długo. tam gdzie ma być "ładowanie systemu" jest czarny ekran. dopiero po 4 min się system włączy. A jak się włączy to tak śmiga że aż miło :)

 

Właśnie tak samo jest u mnie też się bardzo długo ładuję a potem śmiga. A co do skanowania to przeskanowałem i żadnego wira nie wykryłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

234 gb wolnego na dysku i 512 RAM?

człowieku, nie pomyliło ci sie coś?! Zrób se format dysku (to zajmie ze 2 dni ale szczegół) a potem zainstaluj na nowo XP, wszystkie łatki, sterowniki. Mozesz jeszcze przeskanowaś jakimś Ad-adware. Ale jak ci wcześniej szybko cisnął to nie krępuj się i formata se szczel;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może masz Windowsa Viste?

CO TY CHCIAŁEŚ ZASUGEROWAĆ, PATAŁACHU TY ??!!!

 

:P

 

Zrób defragmenta, dokup RAM-u, oczyść rejestr i użyj narzędzia HijackThis!, wyłącz zbędne opcje autostartu, bootowania w BIOS-sie...

 

Poza tym czemu się smucisz skoro po włączeniu śmiga ci aż miło ?? Lepiej żeby chodził ładnie i się włączał długo, a nie włączał szybko lecz wolno ciągnął... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osh ty ! A myślisz że po co ja tyle mówię, że 512 RAM-u to se nie podetrzesz nawet ?! Zresztą Vista pójdzie i na 512, ale najważniejsza jest i tak we wszystkim jarta graficzna - to jest podstawa...

 

xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...