Skocz do zawartości

Fligman 2


mr_max

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm.......ja robie gre taka o tu jest link do Moja pierwsza gra Fligman

I ja robie taka gre ale o 100 razy lepsza od mojej pierwszej gry Fligman.Ale nie smiejcie sie z mojej pierwszej gry która sie nazywa fligman.

 

Czekam na jakies doradzenia czy cóś na temat mojej nowszje wersji fligmana która bedzie sie nazywwać "Fligman 2" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja robie taka gre ale o 100 razy lepsza od mojej pierwszej gry Fligman.Ale nie smiejcie sie z mojej pierwszej gry która sie nazywa fligman.

 

xD

 

Hmm... Nie wiem czemu, ale zawsze mi się wydawało, że takie gry powodują paranoję xD Z tego względu, że przez cały czas ma się wrażenie, że ta piłeczka zaraz spadnie poniżej deseczki, albo wyleci gdzieś daleko...

 

Więc moja puierwsza i najbardziej oczywista sugestia: Dodaj bonusy. Tak, żeby z klocków czasem wypadały jakieś power-upy, czy coś w tym stylku, np. przedłużenioe deseczki, dodatkowe życie, strzelanie itp. To standard. Po drugie, zrób, żeby te klocki były kolorowe, bo takie monotonne się wszystko robi... Po trzecie, głupie trochę było to, że w następnym poziomie była dodatkowa piłeczka, która ruszała się dwa razy wolniej. Lepiej, żeby ruszała się szybciej, a za jej stratę, odejmuje ci np. 1 życie. Po czwarte, dodaj do każdego poziomu inne tło. Po piąte, odaj takie cos, że niektóre klocki trzeba uderzyć kilka razy, żeby je zniszczyć, a przez niektóre piłeczka spokojnie przelatuje rozbijając je. Po szóste zwiększ odstęp między krawędzią ekranu, a klockami, by co to za pinball, jeśli piłeczka nie może się dostać trudno dostępne miejsca i szybko porozwalać klocki przy użyciu ścian, jeśli wiesz o co mi chodzi xD

 

To tyle, życzę powodzenia.

 

@Edit: Ahh, zamykasz temat...? To się chyba trochę spóźniłem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie gra caly czas jest robiona :)

piersze screeny dzisiaj beda albo jutro :)

Tak rbie ta gre i mysle i ja jeszcze mam roboty :o

ale caly czas robie ta gre i ja muszze skonczyc :)

 

EDIT

Kto chce sie zapisac na beta testera mojej gry fligman 2 :)

 

Dodałem screen z nowej wersji mojej gry z bet testu można ten screen zobaczyć tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...