Skocz do zawartości

Wyłączający się monitor


blackmaul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż mam taki problem:

np. Po wyłączeniu gry w którą dłużej grałem (tak z 2-3 godziny) monitor sam z siebie mi siada. Miga na nim diodka od włącznika i nic nie idzie zrobić tylko czekać. Nawet odłączenie go z kabla nic nie daje (!). Dzieje się też tak przy szybkich zmianach rozdzielczości. Co może być problemem? Konfiguracja mojego sprzętu to:

LG 17' Crt. Rozdzielczość monitora to 1280x960 a odświeżanie ustawione na 60hz (Jedyne możliwe). Jeśli ktoś wiedziałby jak mi pomóc, proszę o szybką diagnozę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi informatyk :P

 

1. moze czas waznosci twojego monitora sie skonczyl

2. kup nowy monitor

 

tez mialem podobny problem, okazalo sie ze troche sie podupcylo za przeproszeniem...

;[

 

Sprawdź, czy jakiś wirus ci nie wprowadza komputera w stan hibernacji lub wyłączenia dysku, bo objawy wskazują tylko na to moim zdaniem :)

Komp jest czysty jak łza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź może np. na kompie kolegii czy są te same objawy. Być może, masz skopane coś w karcie grafiki, lub jakieś zewnętrzne zakłócenia wchodzą (np. telefon komórkowy).

 

tzn. ze jesli wlacze lampke przy kompie to mi sie bedzie system restartowac? xDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jesteś Supavaderze... Mam na myśli zakłócenia które dochodzą do przewodu, czyli wszelkiego rodzaju fale, które mogą zakłócić obraz. Postaw sobie kiedyś przy włączonym monitorze CRT komórkę i zadzwoń na nią, zobaczysz efekty :P . Jedne monitory są mniej czułe, drugie bardziej, a do marki LG nigdy zaufania nie miałem, więc może nawet taki myk zrobili xd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...