Skocz do zawartości

Program do 3d


Rekomendowane odpowiedzi

Black: Takkk... ale to nabijanie postów :)

wtf

topic: polecam blendera.. jest wprost stworzony dla początkujących (LECZ POSIADA OGROMNE MOZLIWOSCI)

No nie powiedziałbym że Blender jest wprost stworzony dla początkujących. Jego obsługa nie jest taka prosta.

Lepiej wybierz coś stąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałeś się co oznacza wtf, to ci odpowiedziałem.

co do programów - polskich raczej nie znajdziesz (ew. jakieś patche spolszczające). tak więc lepiej samemu poradzić sobie z angielskim zawartym w programie i delektować się możliwościami programu niż katowanie się przy polskich, kiepskich modelerach :P i również polecam Blendera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba jednak zostane przy blenderze, tylko na tej stronei nei mogłem jakoś ściągnąć a w necie ściągłem z jakimśgłpi rozszerzeneim i sie nie instalował. dobra dzięki poszukam. thx END

Czyżbyś ściągał źródła?

Tak ciężko wpisać w google blender kliknąć w pierwszy link a potem w download, przewinąć w dół, wybrać mirror i ssać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobić, żeby było po polsku?

 

Ściągnąć program po polsku. :)

 

Co do pytania w poście far far away, to najlepszym wyborem będzie dla początkujących GameSpace Lite, mutacja starusieńkiego, ale nadal rozwijanego TrueSpace [którego starsze wersje są darmowe]. Bardzo dużo tutoriali, i wręcz jest stworzona do tworzenia obiektów do gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...