Skocz do zawartości

Rejestracja Game Makera..


Paqo

Rekomendowane odpowiedzi

1.Chciałbym dowiedzieć się co daje nam rejestracja Game Makera... :huh:

 

2.Oraz, czy otrzymany klucz można użyć kilka razy, przenieść plik etc., np po reinstalu systemu - kompatybilność ?Czy nie będzie problemu żeby go użyć drugi raz i wogóle co wiadomo o tych sprawach...:lol2:

 

Bo na forum nie widzę takich tematów..

 

3.Słyszałem, że można dzięki kluczowi robić gry online i pare bzdetów jest dodatkowo..Obsługa DLLs itp.

Może dowiem się czegoś od was..?

 

 

4.Jak to zrobić i czy warto czekać na wersję GM 7.0 Final...? :]

I dopiero wykupić kluczyk .. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.Jak to zrobić i czy warto czekać na wersję GM 7.0 Final...? emot11.gif

I dopiero wykupić kluczyk .. smile2.gif

Ja kupiłem klucz za wersji 5.2 i został mi przedłużony do 6.1, a MO zapowiadał, że ci co kupili klucze, dostaną też klucz do 7.0

1.Chciałbym dowiedzieć się co daje nam rejestracja Game Makera... huh.gif

Dużo funkcji min. 3D, particle, obsługa CD-Audio, multiplayer, gotowe ułatwienia. Do tego jeszcze dochodzi możliwość odpalenia wersji beta GMa.

2.Oraz, czy otrzymany klucz można użyć kilka razy, przenieść plik etc., np po reinstalu systemu - kompatybilność ?Czy nie będzie problemu żeby go użyć drugi raz i wogóle co wiadomo o tych sprawach...lol.gif

Klucz dostajesz w emailu, nie ma problemu do wpisania go kilka razy, np. po formatowaniu dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poczytać oficjalną stronę. Zależy jak chcesz kupić. Paypal, share-it, przelew na konto lub wysłanie pocztą (chyba najmniej bezpieczne). http://gamemaker.nl/registration.html - tu masz więcej szczegółów. Ja np. płaciłem przelewem. Wysłałem maila do MO, potem odesłał mi maila z numerem konta w banku. Przelałem 15 euro, w tytule przelewu podałem GAME MAKER REGISTRATION imie-nazwisko email. Po 2 tygodniach dostałem email od MO z kluczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Najłatwiej i najszybciej poprzez Paypal, bo Share-it jest niedostępne w Polsce. Przelewu nie polecam, bo za duże koszta transferowe, wysłanie pocztą ryzykowne, ale ja tak za pierwszym razem sobie zarejestrowałem. Teraz jeżeli organizuję jakiś konkurs na GMCLAN gdzie nagrodą jest oryginalny klucz, to korzystam z Paypal'a. Pisałem to wcześniej, ale powtórzę, że jak komuś zależy i nie ma warunków, to mogę pośredniczyć.

 

Opis sposobów rejestracji:

Poczta Polska - Wysłanie w kopercie - Chyba Mark Overmars już czegoś takiego nie przyjmuje. Druga forma to przelew (przekaz) na konto bankowe w Holandii (duża prowizja)

Bank - Przelew na konto bankowe w Holandii (duża prowizja wynikająca z kosztów transferowych)

Share-It - Jak już pisałem, niedostępne w Polsce, ich oddziały są najbliżej w Niemczech i wychodzi na to samo co przelew bankowy zagranicę

Paypal - Malutkie prowizje około 2.5%. Żeby tam mieć konto trzeba mieć kartę kredytową zgodną z VISA, MASTERCARD itd. lub kartę debetową zgodną np. z VISA, która jest przystosowana do stransakcji online

Ranmus - Przelew na moje polskie konto bankowe (według kursu NBP + 2.5% prowizja na paypal) najlepiej z oddziału ING bo najszybciej. Muszę mieć dane osobowe i mail ZEBY NIE ZNAC TWOJEGO KLUCZA

 

1.Chciałbym dowiedzieć się co daje nam rejestracja Game Makera... huh.gif
Dll'e, multiplayer, zaawansowane funkcje graficzne, tryb 3D, particle, data structures.

 

2.Oraz, czy otrzymany klucz można użyć kilka razy, przenieść plik etc., np po reinstalu systemu - kompatybilność ?Czy nie będzie problemu żeby go użyć drugi raz i wogóle co wiadomo o tych sprawach...lol.gif
Nie ma problemów, ale pamiętaj, że na jednym kluczu może być zarejestrowana tylko jedna kopia GM'a na raz, bo inaczej złamiesz licencję (jak masz 3 kompy, na których chcesz mieć GM, to powinieneś mieć 3 klucze).

 

Pisałem w którymś z niusów, że do GM7 nie kupujesz osobnego klucza. Pewnie będzie specjalny konwerter na stronie, tak jak to było z GM 5 i 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Chciałbym dowiedzieć się co daje nam rejestracja Game Makera... :huh:

 

2.Oraz, czy otrzymany klucz można użyć kilka razy, przenieść plik etc., np po reinstalu systemu - kompatybilność ?Czy nie będzie problemu żeby go użyć drugi raz i wogóle co wiadomo o tych sprawach...:lol2:

 

Bo na forum nie widzę takich tematów..

 

3.Słyszałem, że można dzięki kluczowi robić gry online i pare bzdetów jest dodatkowo..Obsługa DLLs itp.

Może dowiem się czegoś od was..?

4.Jak to zrobić i czy warto czekać na wersję GM 7.0 Final...? :]

I dopiero wykupić kluczyk .. ;)

 

1. Możesz zarazbiać na grach i nie widzisz napisu w rogu ekranu "Created with gamemaker" czy jakoś tak

 

2.Można go wieloktrotnie używać

 

3.Można dll i multi

 

4.Klucz działa pod każda wersja GM'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.Klucz działa pod każda wersja GM'a

To wrzuć mi klucz z GM 6.1 w GM 5.3 skoro działa pod każdą wersją :) . Można co najwyżej przekonwertować odpowiednio, żeby działał pod każdą wersją. Chyba, że mowa o kolejnych wersjach z serii np. 5.0, 5.1, 5.2 i 5.3, wtedy jest ten sam klucz.

Co daje rejestracja? Nie wiem czemu nikt mu jeszcze nie wsadził linka do POKAZÓWKI NOWYCH MOŻLIWOSCI NA OFICJALNEJ STRONIE

Nie wszystkie z tych możliwości są tylko dla zarejestrowanych :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kończąc ten temat powiem tyle, że wszystko działa sprawnie. :]

Klucz mam od czwartku i już zabieram się do tworzenia gry multiplayer! :lol2:

Dziękuję wszyskim zaangażowanym w pomoc przy rejestracji GM.

 

Pewnie niedługo o mnie usłyszycie!!! :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...