Skocz do zawartości

Zablokowane Domeny .com .net itp


Markos

Rekomendowane odpowiedzi

na www nazwa.pl jest napisane. .

 

Usługa | Cena opłata roczna | Promocjaopłata roczna | Oferta specjalnaopłata roczna | Punkty PP

.com,.net, .org 50 zł 24,90 zł 9,90 zł 50 pkt.

 

Sam nie wiem czy wreszcie rocznie 50 zl czy 25 a moze jednak 10 zl :|? (ktos mi to moze wytlumaczyc?)

 

(pytanie zadalem rowniez w temacie Borka o grze Almora ;p wiec tam juz nie odpowiadac :D sry za problemy..)

 

 

EDIT:

Co do Oferty specjalnej to znalazlem..

 

Oferta specjalna - w okresie trwania promocji "Domena za 90 groszy!" jedną z zamówionych domen możesz mieć w rewelacyjnie niskiej cenie. Sam decydujesz, którą domenę kupisz najtaniej!

 

---

no ale ta Promocja opłata roczna? :|

 

EDIT2:

 

# Okres rejestracji domeny

 

* NetArt rejestruje domeny .com, .net., .org, .info, .biz na okres minimum 1 roku, maksimum na okres 5 lat.

* NetArt rejestruje domeny polskie na okres 1 roku.

* NetArt rejestruje domeny .eu na okres 1 roku.

* Najmniejszą jednostką okresu rejestracji domeny jest 1 rok.

* Okresy rejestracji domeny liczone są od daty zarejestrowania domeny.

 

I co to ma znaczyc ze .com .net .org. info .biz moge na max 5 lat zarejestrowaac :| ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dobra, chyba się pomyliłem. Jednak rzeczywiście za 9,90zł jest ten pierwszy rok, a nie 24,90zł. W czasie trwania promocji użytkownik może wykupić tylko jedną domenę za 9,90zł, każda kolejna jest już po normalnej cenie.

 

A to że domeny mogą być maksymalnie rejestrowane na 5 lat, to oznacza, ze możesz wykupić maksymalnie na 5 lat z góry. Po tym czasie będzie mógł oczywiście przedłużyć ważność.

 

 

EDIT:

Jeżeli nie będziesz narzekał na niską jakość usług, to mozesz zbić opłatę roczną z 61zł do 47,50zl w domenytanio.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm domenytanio.pl stronka mnie jakos zniecheca :D ale powiadasz ze tanio :P?

 

EDIT: A na domenyTanio.pl jak place? 24 za zarejestrowanie a pozniej 50 ??

 

EDIT2: ok widze juz

za rejestracje

24.00 zł. (29.28 zł. brutto)

 

i za przedluzenie co rok

39.00 zł. (47.58 zł. brutto)

 

EDIT3: a czy po roku uzytkowania moge nie zaplacic ;] ;p tzn zrezygnowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Tak, ale wtedy taką domenę skupują od razu pośrednicy (mają od tego specjalne automaty do wyszukiwania domen) i potem żeby ją odkupić trzeba ciężki szmal wydać. Przed upływem terminu wysyłają do ciebie mailem informację, że masz taki a taki czas na przedłużenie jeżeli dalej chcesz mieć domenę.

 

Ja na domenytanio.pl trzymam m.in. gmclan.org i gamemaker.pl, mimo że ciulowy panel mają i cieńki support. Jeżeli chcesz jakąś arcyważną, superwartościową domenę trzymać, to lepiej będzie w nazwa.pl czy home.pl bo bałbym się szwindli z ich strony (domenytanio), a jeżeli nie, to możesz smiało u nich trzymać. Pamiętaj, że zawsze możesz przetranserować domenę do innego usługodawcy. Teraz to twoja decyzja czy ryzykować za 11zł. W sumie jak w nazwa.pl ma tą promocję 9.90zł, to masz za około 20zł taniej rejestrację co daje mniej więcej równowagę cenową na dwa przyszłe lata, więc może od razu zarejestruj w nazwa.pl, bo w przeciągu dwóch lat dużo może się zmienić w kwestii kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbys jeszcze napisac co lepiej czy home.pl czy nazwa.pl i wyjasnic dlaczego :P? (czy racej roznicy to nie ma ;] tu i tu podobnie)

A co do domenki to chce dac do moich gierek flash... (niedlugo wyjda 2 nowe ;p) no i tak mysle, gdzie tu zalozyc...

 

 

A przy okazji reszta uzytkownikow niech mi tu napisze czy maja jakis pomysl na adres..? (najlepij z koncowka .com .net ;)))

"Np cos jak www.flashground.net"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Home.pl, to najbardziej znana, najpopularniejsza marka na polskim rynku, ma renomę co widać po rankingu: http://top100.pl/ - home.pl 1 miejsce, nazwa.pl 2, a domenytanio.pl 7 (swoją droga mylna jest pozycja superhost.pl i webd.pl, bo sugeruje profesjonalizm, a to całkowicie amatorskie firemki w porównaniu do reszty - nie radzę wtapiać u nich kasy).

 

Kolega co ma konto i tu i tu, zapytany o funkcjonalność powiedział, że woli nazwa.pl, bo mają lepszy panel, api itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...