Skocz do zawartości

CodeName MultimediaX


FiFi

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynałem parę razy tworzyć kilka gier i programów, ale nigdy ich nie ukończyłem i nie są raczej godne pokazania :P. Ale teraz postanowiłem się do tego zabrać całkowicie serio i stworzyć program na poziomie :]

 

To co Wam pokażę to dopiero bardzo wczesna wersja programu, i pierwsza skompilowana. Program nosi nazwę kodową MultimediaX i najprawdopodobniej ulegnie ona zmianie...

 

Narazie działa tylko chatterbot w dodatku wyciągnięty z przykładu Tymona xD Cóż właściwie to póki co nie mam się czym pochwalić :D

 

:Pre-Alpha 1:

Build 9

Zmiany:

-nowy kursor

-podmenu do newsów i rozrywki

-kilka niedokończonych rzeczy ukrytych w wersji publicznej :]

Download: https://gmclan.org/up1524_4_CodeName_MultimediaX_build_9.html

 

Build 1

Oto 2 screeny:

Start: https://gmclan.org/up1524_6_cd_mmx_001.html

Chatterbot: https://gmclan.org/up1524_6_cd_mmx_001_cbot.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do końca to sam nie wiem :]

 

Ale to będzie napewno 'coś' co będzie się łączyło z netem w celu pobierania newsów, dowcipów, wideo, itd.

Będzie też chatterbot i może jakieś kilka innych rzeczy...

 

BTW. Tymon, nie masz nic przeciw, że wzorowałem się na Twoim przykładzie? Wspomnę o Tobie w creditsach ofkoz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przyznam że może być to ciekawe. O ile zostanie dobrze wykonane :D

 

BTW. Tymon, nie masz nic przeciw, że wzorowałem się na Twoim przykładzie? Wspomnę o Tobie w creditsach ofkoz :D
Wiesz, ja nie mam nic przeciwko. Jeśli umieścisz to oczywiście będzie miło że ktoś docenia to co robię i ilość czasu jaki został wykorzystany na zdobycie takiego doświadczenia, jeśli nie... trudno, co ja mam zrobić? Dręczyć dniami i nocami? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesująca pozycja FiFi-to będzie tak samo przydatny programik jak Witaj2000 (Zna ktoś? Można w nim zobazyć datę imienin, pozycję słońca i inne takie bzdety, które jednak cieszą :D ). Ot, taka ciekawostka, bo w końcu kto nie będzie chciał poczytać dowcipów wyciągniętych z czeluści Twojego programu po nudnym dniu w pracy/szkole? Tak trzymaj i nie rezygnuj! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przyznam że może być to ciekawe. O ile zostanie dobrze wykonane :D

Póki co staram się, aby grafiki były proste, później zajmę się ich "ubajerzaniem" ;)

 

Interesująca pozycja FiFi-to będzie tak samo przydatny programik jak Witaj2000 (Zna ktoś? Można w nim zobazyć datę imienin, pozycję słońca i inne takie bzdety, które jednak cieszą :D ). Ot, taka ciekawostka, bo w końcu kto nie będzie chciał poczytać dowcipów wyciągniętych z czeluści Twojego programu po nudnym dniu w pracy/szkole? Tak trzymaj i nie rezygnuj! :thumbsup:

Dzięki za wsparcie :)

 

 

Myślę, że będę potrzebował pomocy z pytaniami do chatterbota bo szczerze mówiąc nie chce mi się ich pisać B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic nie idzie xD

To dopiero 9 build...

Następna będzie wersja Pre-alpha 2 (build 10-1x/2x) to tam coś już może będzie... cierpliwości. Nie znam jakoś super GMa i tworząc ten program jednocześnie go poznaję. Poza tym nie mam zbyt wiele czasu na przyjemności ostatnio... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech pisałem wcześniej, ale coś się zawiesiło i cały post poszedł się kochać :(.

 

Anyway - pomysł fajny i rozkosznie bezsensowny.

 

Jak pisał Tymon - wszystko zależy od wykonania. Może wyjść fajna zabawka i pożeracz czasu, albo kompletny gniot. Oby to pierwsze.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...