Skocz do zawartości

Jak zrobić planszę???? i coś jeszcze...


Crash

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Aha...i jak zrobić wroga,aby sam się poruszał i jak mnie dotknie to mnie zniszczy.??

I jak zrobić abym ja coś zbierał i rozwalać wrogów??

(Jesrem nowicjuszem w tym programie,więc prosze o pomoc)

Chyba czegoś nie rozumiesz. To ty masz robić grę, a nie my za ciebie. Jak czegoś nie umiesz, to się naucz, przeszukaj zasoby. Pytać to się możesz o coś bardziej zaawansowanego, a nie same podstawy, które masz ukazane w PRZYKŁADACH DOŁĄCZANYCH DO GM'a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba czegoś nie rozumiesz. To ty masz robić grę, a nie my za ciebie. Jak czegoś nie umiesz, to się naucz, przeszukaj zasoby. Pytać to się możesz o coś bardziej zaawansowanego, a nie same podstawy, które masz ukazane w PRZYKŁADACH DOŁĄCZANYCH DO GM'a.

AKURAT że nie ! Crash , ja ci pomoge ! Ale nie chce się afiszować pomocą , ani nabijać tym samym postów ( pomoc jest dla mnie bezcenna) wolałbym pomagać ci na PW lub GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CRASH w takim razie po co sie bierzesz za "tworzenie" gier, skoro chcesz, aby ci wszytsko podano na tacy?? <_< Za pierwszym razem nie zrobisz gierki, która sie wszystkim spodoba i bedzie the best. Zacznij bawić sie klockami, kombinować, a z czasem coś ci wyjdzie. Pozatym chyba lepiej posiedzieć nad jakimś problemem i rozwiązac go samemu po paru godzinach, niż żeby ktoś miał ci podać rozwiązanie, a ty tylko połączysz te rozwiązania i w ciągu 30 minut zrobisz gre. W taki sposób idziesz na łatwiznę i nic w ten sposób nie osiągniesz :D . Oczywiscie sam jestem noobem w GM, ale chyba nie chodzi tu o to, aby sie pytać jak zrobić gre :P

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...