Skocz do zawartości

Samoczynne wyłączanie się laptopa


Revusek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

od listopada ubiegłego roku jestem posiadaczem laptopa Acer Aspire 5742G. Jestem z niego bardzo zadowolony chociaż od czasu do czasu lubi się samoczynnie wyłączyć. Zazwyczaj jest tak gdy gram w BF2 albo ogólnie w jakąkolwiek grę, było już tak kilka razy. Nie zwracałem na to zbytniej uwagi z tego powodu iż myślałem że się po prostu przegrzewa, bo był ciepły, ale zdałem sobie sprawę że gdyby się przegrzał to byłby jakikolwiek o tym komunikat. Nie wiem, jakiś dźwięk lub coś np. z biosu, podejrzewam tak dlatego iż miałem taki sam problem na stacjonarnym komputerze, ale tam był właściwy brzęczyk o tym mówiący, a w laptopie nic. Po ponownym uruchomieniu normalnie chodzi jak gdyby nigdy nic.

 

Nie wiem co o tym sądzić, czy iść z nim do serwisu czy załatwić to jakoś w inny sposób. Zgłaszam się do Was ponieważ informatykiem nie jestem i nie wiem w 100% co to może być.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie program do kontrolowania temperatury podzespołów

 

Jak chciałem podkręcić pod Linuksem kartę graficzną to też zobaczyłem "init 0", bez ostrzeżenia

 

Myślę, że specjalnie nie ma ostrzeżeń, bo jakbyś miał czas na zastanowienie się czy to zrobić itd. to byś mógł spalić komputer

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...