Skocz do zawartości

Hoster do minecrafta


Exampler

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu planuję założyć serwer minecraft z gildiami. Mam już przygotowane pliki serwerowe z pluginami, na serwerze nie działają żadne cheaty. Mógłbym zająć się prowadzeniem serwera, potrzebuję jedynie hostera.

 

Wątpię czy ktoś będzie zainteresowany, ale na zachętę dodam, że na takich serwerach można trzepać kasę, a zwłaszcza jak są dobrze skonfigurowane i zadbane. Widziałem jeden z 10 slotami, który miał nieskonfigurowane pluginy - POWAŻNIE 4 albo 5 kolesi 3 dnia od odpalenia kupiło to się tam nazywało konto "Fly" za 20PLN. Na takim dupnym serwerze. To konto dawało jedynie prawa do zakładania gildii i do teleportów.

 

Mój plan na zarobek lub chociaż kwotę na utrzymanie jest oparty na pluginie iConomy - jest kasa w grze, można ją zarabiać normalnie kopiąc w kopalni, sprzedając coś, później przy spawnie w sklepie można nabyć trochę rzeczy po dość drogiej cenie, natomiast można też po prostu kupić za prawdziwą kasę tą minecraftową kasę, ale nie w przesadnych ilościach, żeby inni gracze się nie zniechęcali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...