Skocz do zawartości

Wystawianie przedmiotów na allegro.


Ra3l

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mówi się "co", tylko proszę :D

 

Chyba chodzi o szukanie frajerów, masz konto na allegro i wystawiasz chińskie produkty Ra3l'a. On ci daje prowizję itd. Gorzej, jak sprzęt się zepsuje, a ktoś będzie chciał zwrot / naprawę. Wtedy myślę, że zostaniesz cmoknięty w ****. Ale to moja teoria

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, szklana kula na gwarancji

 

Jeśli dobrze kombinuje, w razie awarii na swój koszt (tzn. na koszt sprzedającego) mamy tobie / Kińczykowi wysłać sprzęt? Przypuszczamy, że sprzęt Made in China jest kiepski czyli będziemy dużo na tym tracić. W każdym razie TY powinieneś napisać konkretnie co robić itd. Mało osób posiada szklaną kulę (moja w naprawie), więc nikt nie wyjdzie w niepewny biznes

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na gg: 5170289

Ogólny zarys podałem, reszta na gg.

Nie na swój koszt czyli sprzedającego, tylko kupujący wysyła towar na gwarancje.

Z tego co się orientuję zawsze jak kupisz towar na allegro to wysyłasz go na swój koszt.

Kupujący jest informowany na aukcji o tym że kupuje towar w chińskiej firmie, a My tylko mu to ułatwiamy.

I skoro dostaje gwarancje producenta to chyba logicznie że musi towar przekazać producentowi.

A to w jaki sposób to zrobi to jego sprawa, o ile będzie miał taką potrzebę.

 

Widzę że szukasz dziury w całym, i przede wszystkim - źle kombinujesz, więc nie rób tego więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...