Skocz do zawartości

Cantr II


Markar

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Gra/grał już w to ktoś? Ja dopiero zaczynam, ale już mi się podoba.

Opis ze strony:

Cantr II jest internetową grą role-playing, w której dużo graczy może grać jeszcze większą ilością postaci, które razem tworzą różne społeczeństwa w całym wirtualnym świecie. Społeczeństwa występują w różnych językach, wszystkie natomiast grupy językowe grają w tym samym wirtualnym świecie.

 

Grając w Cantr II z perspektywy każdej pojedynczej postaci, możesz spróbować grać najsłynniejszego polityka, najbardziej przerażającego złoczyńcę, najbardziej przebiegłego dowódcę wojskowego, najbogatszego przedsiębiorcę, a nawet najukochańszego idiotę osady. W tej grze możesz grać każdą rolę jaką możesz wymyślić, a wyzwaniem jest granie jej konsekwentnie i osiąganie celów jakie sobie wyznaczysz dla każdej odgrywanej przez Ciebie postaci z osobna.

 

Link: www.cantr.net

 

Sory, jeżeli to wygląda jak jakaś reklama, czy coś, po prostu chcę się podzielić że jest taka gra.

Jak chcecie to przy rejestracji dopiszcie że wam poleciłem grę. Moje ID to 121561.

 

PS nie zniechęcajcie się jeśli potwierdzenie rejestracji z ID długo nie przychodzi, też tak miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...