Skocz do zawartości

Gra w folderze szybsze ładowanie


Hobik

Rekomendowane odpowiedzi

1.Jest jakiś sposub aby gra się szybciej łądowała (oprucz kasowania objektów i ograniczania ich liczby)

2.Kilka razy się spotkałem że gra była w gm zrobiona tak że tam instalowała się ale po instalacji niebył to jeden plik exe ale cąłe foldery w jednym muza w innym tekstur jak takie coś zrobić jakich funkcji użyć? i co to coś daje?

 

Tak z ciekawości w jakim języku są tworzone prawdziwe gry? jak WOW, GTA, Hitman, Splinter cel. W czym psizą programiści EA Games, Rocstar Games??

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jest jakiś sposub aby gra się szybciej łądowała (oprucz kasowania objektów i ograniczania ich liczby)

2.Kilka razy się spotkałem że gra była w gm zrobiona tak że tam instalowała się ale po instalacji niebył to jeden plik exe ale cąłe foldery w jednym muza w innym tekstur jak takie coś zrobić jakich funkcji użyć? i co to coś daje?

poszukaj tematu "too slow", zadałem podobne pytanie....

 

Tak z ciekawości w jakim języku są tworzone prawdziwe gry? jak WOW, GTA, Hitman, Splinter cel. W czym psizą programiści EA Games, Rocstar Games??

 

Dzięki

Jak to w czym? W Game Makerze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propaganja nie wprowadzaj w blad kolegow ;) Prawdziwe gry pisane sa w visual c++ i tym podobnych kompilatorach c++. BTW jak gralem w piratow z caraibow to mi nagle walnelo blad i jakis kod z c++ sypnal, poszedlem na www.ks-ekspert.pl/forum i spytalem co to za kod a oni powiedzieli mi ze to cos odpowiedzialne za poruszanie postacia xDD Wiecej takich bledow to sam gry zaczne robic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...