Skocz do zawartości

Zablokowane Brak dźwięku po formacie, ale takie dziwne


Nirvan

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio musiałem zrobić format windowsa, i jak zwykle (bo zawsze miałem z tym problemy), nie ma dźwięku. Czasami nie chciały się zainstalować sterowniki itp ale teraz zainstalowaly sie, wszędzie głośność ustawiłem na maxa, jak włączam np wmp to paski skaczą, w audacity przy odtarzaniu dźwięku też.

Kiedyś wystarczyło doinstalować SP3 do windowsa i dzialalo wszystko, teraz windowsa instalowalem odrazu z SP3.

Cały dzień przy tym już siedze, sporo sterów instalowałem i nic ciągle.

Myślałem ze może w BIOSie coś jest nie tak, ale nie mam wgl czegos takiego jak 'AC97 Audio' czy 'On Board Legacy audio' w 'Integrated Peripherials' co mogłoby być odpowiedzialne za brak dźwięku. Zainstalowalem sterownik realteka AC97 ale itak nic nie pomogło.

Co robić :|

 

(windows XP pro SP3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może oprócz zintegrowanej karty masz też zewnętrzną? Ja tak miałem; na wewnętrznej padło wejście jack, objawy takie jak u Ciebie- wszystko niby ok ale dźwieku nie było. Kupiłem zewnętrzną na pci która domyslnie była wyłączona więc musiałem poprzestawiać trochę w opcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki mam dobre, ewerestem sprawdzalem i z neta ściągnąłem wszystkie potrzebne i nic.

Kikla razy juz je reinstalowalem.

 

@alwin

 

Ale miałeś to zaraz po formacie?

 

(już 4 format :P różne wersje windowsa xp i nic)

 

EDIT:

rozwiazane:

Dla mnie było to nie do pomyślenia bo przecież przed formatem działały dobrze głośniki, a wystarczylo odłączyć i podłączyć do innego wejscia i git :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...